İL İL HASTANELER

Erenköy Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi

  Erenköy Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi  
Erenköy Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi
Hastane Adı: Erenköy Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi
Telefon: (0216) 411 80 11
Faks: (0216) 478 31 23
Adres: 19 Mayıs Mahallesi Şemsettin Günaltay Caddesi Sultan Sokak No:14 Erenköy
İlçe: Kadıköy
İl: İstanbul
Web Adres: www.erenkoyftr.gov.tr
Harita: Erenköy Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Sağlık Meslek Lisesi binasının  Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezine dönüştürülmesi kararı verilmiş, yapılan tadilatlar sonrasında 17.10.1998 itibaren  133 yatak kapasitesiyle  S.S.K. 75. Yıl Fizik Tedavi ve Esenlendirme Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Hastanemiz 19.02.2005 tarihinde Sağlık Bakanlığına devredilmiş;  adı S.B. İstanbul Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi  olarak değiştirilmiştir.2007 Haziran ayından itibaren hastanemizde yapılan düzenlemeyle hasta odalarımız 2’şer kişilik hale getirilerek yatak sayımız 86  olmuştur.

2002 yılında  kalite çalışmalarına başlanmış  02. 01. 2004 tarihinden beri  TSE- EN ISO 9001/ 2000 belgesine sahibiz.

Erenköy Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında hak sahiplerine çağdaş, güvenilir, hasta haklarına saygılı, etik değerlere bağlı, sağlık çalışanlarının eğitim ihtiyacına katkıda bulunan yenilikçi ve sürekli gelişen tedavi hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz

Kalite Yönetimi anlayışını benimseyerek ülkemizde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında hak sahiplerine en iyi tanı ve tedavi hizmetini sunarak öncü olmayı başarabilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Yorumlar
Mustafa Sayınsoy :annem ordamı yatıyor acaba yatıyor sa rica etsem fotosunu cekip gönderirmisiniz 6 aydır yuzunu görmuyorum sesini duymuyorum tl actımmı üzülüyor acmak iştemiyorum sade foto sunu gönderseniz yeter bana lütfennnn :((((((((((((((((((((((((((((((((((
07.09.2014

Gülay Bakıcı :15 temmuzda bir buçuk ay kadar hastanenizde yattım 2 ayı geçti SGK dan paramı hala alamadım.Sonuç olarak öğreniyorumki hastane SGK'ya hiçbir belge göndermemiş.Bunun üzerine aradığım halde hiçbir şekilde çözüm sağlanamadı.Sağlık Bakanlığına şikayetimi arzedeceğim ve orada işe yarayan ve faydası olan insanları oturtmaları için talepte bulunacağım.
15.11.2013

 

[Hata Bildir]