İL İL HASTANELER

Başakşehir Devlet Hastanesi

  Başakşehir Devlet Hastanesi  
Başakşehir Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Başakşehir Devlet Hastanesi
Telefon: (0212) 488 01 71
Faks: (0212) 488 01 80
Adres: Başakşehir 4. Etap 1. Kısım Yunus Emre Caddesi İETT Son Durağı
İlçe: Esenler
İl: İstanbul
Web Adres: www.basaksehirdh.gov.tr
Harita: Başakşehir Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Esenler Başakşehir Devlet Hastanesi 09.08.2006 tarihli Bakanlık oluru ile açılmıştır. 14.11.2006 tarihinde poliklinik hizmeti vermeye başlamıştır. Hastanemiz 13.10.2008 tarih ve 38498 sayılı Bakanlığımız Tedavi Hizmetleri makam onayı ile ''Esenler Başakşehir Devlet Hastanesi'' ismi değiştirilerek ''Başakşehir Devlet Hastanesi'' olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Başakşehir Devlet Hastanesi, 100 yatak kapasite ile 5 Ameliyathane, Acil Servis, Genel Yoğun Bakım Ünitesi, Doğumhane, Yeni doğan Yoğun Bakım Ünitesi ve Poliklinikleriyle hizmet vermektedir.

Hastane Ünitesi 2 bloktan oluşmaktadır. Kompleksi tamamlayan unsurlar, şelalesi olan bir gölet, şadırvanlar, otopark alanı, jeneratör ünitesi, güvenlik binası, kreş binası ve gezi alanlarıdır.

Başakşehir Devlet Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

Topluma kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz

Kaliteli sağlık hizmeti sunmak yolunda; sürekli gelişen,  insana saygılı, hastaların güvenerek tercih edeceği, toplumda güçlü itibari olan, çalışanlarının da bunun onur ve mutluluğunu yaşadığı, sınıfında örnek bir hastane olmaktır.

Yorumlar
Seynur Mıkır :BAŞAKŞEHİR HASTANESİ BAŞEKİMİNE DİKKATE ALINIP OKUNSUN LÜTFEN ;ben 25 gün önce bir iş kazası nedeniyle hastanenizin acil servisine geldim elime agırlık düşmüştü elim çok kötü haldeydi ve çok agrım vardı duramıyordum hastanenizin yetkilileri ve doktorları önemsemeden beni 1 saat acil servis kapısında bekletip radyoloji bölümüne yönlendirdiler film çekilip doktor beyin yanına geldim agrım çok fazlaydı doktor bey unursamaz bir tavırla birşey yok deyip bana basit bir agrı kesiciyle evime gönderdi ve ben o şiş elimle günde 10 adet agrı kesici içerek o şiş rengi degişmiş aşagı düşmüş parmagımla 15 gün çalıştım 15 gün sonra geçmeyen agrılarım ve parmagımın daha kötü olması nedeniyle arnavutköy devlet hastanesi ve benzeri hastanelere gittim ve duydugum tek cevap hangi vicdan seni bu kırık elle eve gönderip mudahele etmeden yollar nasıl vicdandır bu diyip saygı deger meslektaşlarını ayıpladılar ben hala hastane hastane geziyorum sizin doktorunuz yüzünden ve ameliyat olmam gerektigini be barmagımın sakat kalabilecegini söylüyorlar bu nasıl insanlıktır nasıl bir vicdandır doktorunuz evine gidip nasıl başını yastıga koydugunda rahat uyuyabiliyor ben hastanenizden ve doktorunuzdan şikayetciyim bu rezilligi yapan bir uzman doktor
03.01.2011

Evrem Alp :ben hastaneden çok şikayetçiyim cildiyeciye qttim doktor bana ayaqında nasır var dedi ve azot tedvsine başlttı ama ayamdaki yara nasır deqilmş o azot yüznden ayaqmda ödem oluştu ve 3 kere ameliyat oldum doktoru şikayet ettim hastanede imzm taklit edildi BAŞAKŞEHİR DEVLET hastanesi gerçektende çok kötü bir hastane
22.12.2010

MURAT FIRAT :kızıma (ipek FIRAT)Diş poli. randevu almak istedim ekranda boş bir saat olmasına rağmen çok kez denediğim halde randevu alamadım neden?
10.08.2010

Qülden Efaloğlu :ya bu telefonlar neden meşgul ya sabahın 7snden berii arıyorum ...
19.04.2010

Hakan Akkaya :başakşehir devlet hastanesi dışında tüm hastanelerrden online randevu alınabiliyor. amam bu hastane için ne zaman denesek randevu sayfası görüntülenemiyor. randevu telefonu da cevap vermiyor. ee nasıl randevu alıcaz. ??
06.04.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]