İL İL HASTANELER

Esenyurt Devlet Hastanesi

  Esenyurt Devlet Hastanesi  
Esenyurt Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Esenyurt Devlet Hastanesi
Telefon: (0212) 596 19 99
Faks: (0212) 596 31 62
Adres: Fatih Mahallesi 19 Mayıs Bulvarı No: 8
İlçe: Esenyurt
İl: İstanbul
Web Adres: www.esenyurtdh.gov.tr
Harita: Esenyurt Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Hastanemiz, Nisan 2005'te inşaatına başlanmış, 2 yıl içinde tamamlanmıştır. 3 blok halinde yapılan Esenyurt Devlet Hastanesi 14500 metrekare kullanım alanına sahiptir.

Tüm yapımı ve düzenlemeleri Esenyurt Belediyesi tarafından gerçekleştirilen hastanemiz, yaklaşık 30.000.000 Ytl'lik bütçe ile tamamlanmıştır. 229 yataklı Esenyurt Devlet Hastanesi'nin, 29 yatağı yoğun bakım ünite yatağı olarak hazırlandı. 800 araçlık otoparkı da bulunan hastanemizin çevre düzenlemesi de yapılmıştır.

Esenyurt Devlet Hastanesi, şu anda poliklinikleri, laboratuvarı ve acil servisiyle hizmet vermektedir.

Esenyurt Devlet Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

Esenyurt Devlet hastanesi olarak misyonumuz, toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve tıbbın gelişimine katkı sağlamak üzere;

  • Bilimsel - vicdani etik ve ilkelerden ödün vermeden açık, dürüst, güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak.
  • Sürekli eğitim,ölçme iyileştirme yöntemleri kullanarak devamlı gelişmeyi, sağlayan bir yönetim ve işletim sistemi örneği vermek.
  • Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini, tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, yaygın ve bütünleşmiş bir yapı içinde, topluma sunmak.
  • Sağlık bilimleri alanındaki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak, sağlıkla ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek,
  • Kendilerini mesleklerine adamış, üstün nitelikli, insana değer veren hekimler ve sağlık uzmanları ile hizmet vermek.

Vizyonumuz

Biz kendimizi kişi ve kurum olarak Bilimsel, Vicdani Etik ve İlkelerden asla ödün vermeden, insanlık onuruna saygılı, açık, dürüst, güvenilir ve en yüksek kalitede sağlık hizmetleri sunmaya adamış bulunuyoruz. Kendimizi adadığımız işin insanlık için anlamını, önemini ve kutsallığını asla unutmuyoruz.

Biz Esenyurt Devlet Hastanesi olarak, halkımızın en çok incelebilir olduğu sağlık alanında hastanemize güvenmesini; ezilmeden ve üzülmeden hizmet alabilmesini her zaman önemseyeceğiz.

Birikimlerimizi gelecek nesillere taşıyan, dünyanın önde gelen tıp merkezlerinde ki çalışmaları takip ederek bilim be bilginin zirvede uygulandığı bir kurum olacağız.

En yüce değer bilgi, en üstün hizmet insana hizmettir, inancı ve anlayışı bizim için bir yaşam felsefesidir. Bu inanç ve anlayışla bütün insanlığı kucaklayan Esenyurt Devlet Hastanesi Türkiye hastaneleri içinde önde gelen hastaneler arasında olacaktır.

Tıbbi hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi, Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini yaratmadaki kararlılığı, Üstün nitelikli ekibi ve çağdaş altyapısı, Öncü uygulamalarıyla; Türkiye’ye model oluşturmayı gösterilen sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.

Yorumlar
İlhan Kaya :iyi günler..... Esenyurt Devlet Hastahanesinden kulak burun boğaz bölümü için randevu almak istiyorum yanlız,hastahanenin randevu listesinde bu bölüm yok ve bir türlü randevu alamıyoruz. telefonla ulaşmaya çalışıyoruz oda yok telefona cevap veren yok bu nasıl bir sistem, ve bu nasıl bir mağdur etme halidir? Lütfen bu sorunları çözünüz sayın yetkililer '!!!!!!!!
05.01.2011

Bahar Nargaz :evet söylenen butun yorumlara katılıyorum bır ortopedı doktorundan randavu alamdım yetlıkı yerlerı arıyorum kardesım dolmus ondan alamıyorsunuz denıyor koskoca hastanede ortopedı doktoru bırtane mı bız ınsanlarımıza böyle mı deger verıyoruz bunu gereklı makamlara bıldırıcem hıcde memnun degılız esenyurt devlet hastanesınden avcılar devlet hastanesıne mı yada b.çekmeceye mı gıdelım yakınımızda hastane dururken lütfen yetkılı olan kıişiler bunları okuyun
22.12.2010

MUSTAFA BAKIRCI :bu hastane kadar kötü sorumsuz bir hastane yok türkiyede ne randevu alabiliyorsun ne muayene olabiliyorsun doktor az personel sorumsuz nedir bu insanlar sizde saglık bekliyorlar kimseyi bu kadar madur edemezsiniz gerekli yerlere yazı ve dilekçeler gönderecem ben çok hastane gördüm ama burası kadar pis görmedim bunu okuyan yetkili bu söylediklerimle ilgilensin lütfen sistem çok karışık ve yavaş
13.07.2010

Zeynep Kayabaşı :hastanede diş polikinliği yok mu randevu alamıyorum
23.06.2010

Filiz Öz :bu gün hastanenin acil servisine geldim ayağım mikrop kaptığı ve çok aşırı şiştiği yürüyemediğim için fakat 7 de sıra aldım saat 9.30 a kadar bekledim nedense sıram gelmedi benden sonra gelen alımlı bayanlar muayene oldu ben olamadım ve sıramı iptal ettim başka bir hastaneye gittim bu nedemek oluyo acaba güvenliklerin yüzüne gülmediğimiz için mi yoksa bi tanıdığımız orda çalışmadığı içinmi artı içerde 2 doktor ve kapıda bi dünya insan bu ne demek biri açıklasın bu kadar sorumsuzluk olmaz ve ben gittiğim hastanede cerrahi işlem yaptırdım hastanenin çalışan sorumsuzluğuna pes diyorum ve koca hastanede acilde 2 doktorun bulunmasına da .buna bi çözüm bulun insanlar beklerken ölecek sağlık sıkandalı bu olsa gerek.
30.05.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]