İL İL HASTANELER

Eskişehir Devlet Hastanesi

  Eskişehir Devlet Hastanesi  
Eskişehir Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Eskişehir Devlet Hastanesi
Telefon: (0222) 237 48 00
Faks: (0222) 237 61 34
Adres: Çifteler Caddesi
İlçe: Eskişehir Merkez
İl: Eskişehir
Web Adres: www.esdh.gov.tr
Harita: Eskişehir Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden bir doktora soru sormak için tıklayınız. Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Tarihçe

Hastanemiz 1971 yılında 200 yatak kapasitesi ile kurularak hizmete geçmiştir.

Bugün ise; yaklaşık 11.927 m2'lik bir arsa alanı üzerinde 30.963 m2'lik kapalı bir alanda, 588 yatak kapasitesi ile bir Bölge Hastanesi niteliğinde sağlık hizmeti sunmaktadır.

Eskişehir Devlet Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

Eskişehir ve çevresinde, insanımıza güvenilir ve erişilebilir en iyi sağlık hizmetini sunabilmektir.

Vizyonumuz

Ülkemizin en iyi beş devlet hastanesinden biri olmak.

Yorumlar
Emine Bilge :İşletme mezunuyum.Hastanenizde mali işler veya sekreterlik kısmında görev almak istiyorum. Hastana ana sayfanızda İnsan kaynakları ile ilgili bir bölüm göremededim.
05.01.2014

Aykut Demir :Hastanenizde çalışanlarınıza hiç önem vermiyorsunuz. biliyorsunuz ki onlar çalışmasa bu değirmen dönmez ama idareciler olarak sizler çalışkan ve dürüst eleman olarak bakmıyorsunuz.sadece hangi kişi referans olmuş partinin hangi işlerinde bulunmuş çalışkanmı yoksa arkasındaki adamınamı güveniyor ayırt etmiyor siyasi olarak hareket ediyorsunuz.evet hastane bazı kişilerin tekeline geçmiş vaziyette,kendi adamlarına olmayan iş bile üretiliyor onlar rahat etsinler diye ama doğru dürüst çalışanı eziyorsunuz.hani hak ve hukuktan bahsediyordunuz sizin hak ve hukuk dediğiniz kendinizden olanı koruyup diğerlerini yok etmek mi?Allahın adaleti bir gün tecelli edecek o zaman ne yapacaksınız merak ediyorum.yeni gelen dr.murat bey bu işi nasıl çözecek bekliyoruz.İnşaallah hastanede kendilerine taht kuranların lafını dinlemezde adil davranabilir,yada kendi araştırma yaparak karar verebilir.Hastenede okadar çok çıkarcı insan varki kendi çıkarları için her türlü yalan dolan mevcut ve yeni gelenlere empoze ediyorlar.birde o ne biçim görevlendirme ki(idari hizm.müd.lüğü) iş bilmeyenleri bölümlerin başına getiriyorlar bu müd.onun bunun lafı ile hareket etmekten her yeri birbirine soktu) örnek:yıllarca hastanenin içi ile ilgili bir bölümde çalışmayan birini birçok birimden sorumlu yapıyorsunuz bu kişi işi bilmiyor amacınız ne?onu görevlendiren hastane idaercisinin ne kadar tecrübesizce hareket ettiğinin bir kanıtı.Nede olsa torpille gelen bu kadar oluyor.işi bilip bilmemesi önemli değil torpili kuvvetli.
13.12.2013

Cafer Yıldırım :hastane sayfasındakı reklamlar nedır boyle arkadasım hastaya morel vermek ıcınmı yoksa baska bır anlamımı var cıplak kadın kalcası
08.12.2013

T.C Vatandaşı :devlet hastanesi deyil orası yetkililer gidip bir baksın orası cemalettin doyuk ismindeki müdür beyin kraliyet sarayı kazım bey de gidince meydan ona kaldı yargısız infazlar başladı şirket elamanlarına her türlü hakaretler onu alıp oraya olmadı buraya ben buranın kralıyım diyor hiç hesap soranolmayacakmı bundan genelsekreterlik te uyuyor gazetelerden mahşet sayfaları var bu kişi hakkında ama hiç bir soruşturma veya hesap sorulmuyacakmı bu kişiden haksız yere işten çıkarılmalar
30.09.2013

Merve Köybaşı :Büro yönetimi ve yönetici asistanlığı bölümünden mezunum. Hastanenizde yönetici asistanı veya sekreter olarak çalışmak istiyorum.
10.09.2013

Tüm yorumlar için tıklayın

Doktorlar
Op.Dr. Yusuf  Öztürk Op.Dr. Yusuf Öztürk

 

[Hata Bildir]