İL İL HASTANELER

Ethica İncirli Hastanesi

  Ethica İncirli Hastanesi  
Ethica İncirli Hastanesi
Hastane Adı: Ethica İncirli Hastanesi
Telefon: (0212) 414 37 37
Faks: (0212) 543 41 58
Adres: İncirli Pelinli Sokak No: 23
İlçe: Bakırköy
İl: İstanbul
Web Adres: www.ethicaincirlihastanesi.com.tr
Harita: Ethica İncirli Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden bir doktora soru sormak için tıklayınız. Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

İnsan davranışının etiksel temelleri her sosyal bilime yansır ve yaklaşık 2000 yıldır konuşulur.

Antropolojide bir kültürün bir diğeriyle ilişkilendirilmesinde yer alan karmaşıklıklar yüzünden, Ekonomide kıt kaynakların paylaştırılmasını içerdiği için, Politika biliminde gücün tahsisindeki rolü nedeniyle, Sosyolojide grupların dinamiklerinin köklerindeki yeri itibariyle, Hukukta etik yapıların ilke ve kanunlaştırılması nedeniyle, Kriminolojide etik davranışı öven etik olmayan davranışı kötüleyen haliyle, Psikolojide ve tıpta etik olmayan davranışı tanımlayış, anlayış ve tedavi edici rolüyle mevcuttur.

Etik, sosyal bilimler dışında kalan çeşitli bilim dallarına da yayılmıştır.

Türkiye de hızla yeni bir forma girmeye çalışan sağlık sektöründe, kurumlar aynı teknolojiye ve aynı fiziki koşullara kolaylıkla sahip olabiliyorlar. Bu noktada insan kaynaklarına yatırım, yönetim organizasyonunda mükemmelle ulaşmak çabası öne çıkmakta. Yapacağımız çok şey var.

Biz Hazırız.

Ethica İncirli Hastanesi Hakkında

Vizyonumuz

Sağlık sektöründe güvenilir bir marka ve örnek bir model olarak uluslararası hizmet standartlarına ulaşmış akredite bir sağlık kuruluşu olmak.

Misyonumuz

Hasta güvenliğini ön planda tutan, etik değerlerden ödün vermeksizin çağdaş bilgi ve son teknolojiyi kullanarak üst düzeyde sağlık hizmetlerini, uygun ekonomik koşullarda sağlamaktır.

Yorumlar
Hatice Çolak :merhaba:2010yılında yaklaşık 4 yıl önce 2500 tl gibi bir para vererek tüm vucut lazer epilasyon paketi aldım.8 seanstan sonra sonuç alamadım.şikayet ve muracaatlarım sonucu 4seans daha verdiler ama yine sonuç alamadım.hala vucudumda tuylerin olduğunu kabul ediyorlar ve diyorlar kı yeni paket satın almanız lazım.4 yıl önce 2500 tl para verdim enayimiyim bir daha para vereyım.dr larla ve idarecilerle görüşmeme ragmen herkes başından savıyor .bir tane gerçek sorumlu bulamadım.böyle hastaneye böyle yönetime yazıklar olsun.paramın her kuruşu zehir zııkkım olsun. sorunum ile ilgili başka hastaneden tekrar lazer epilasyon gerekır diye rapor aldım.maddi manive dava açacam hayatımda bu kadar sorumsuz ve duyarsız.hastasına sahip çıkmayan bir hastane görmedim.yazıklar olsun.yazıklar olsun. bu yazımı okuyan hastaneye hasta olarak gidecek olanlara sesleniyorum. sakın ha eticaya gitmeyin .hayatınızın hatasını yaparsınız.29.04.2014
29.04.2014

Emine Agaoglu :Lutfen bu hastanenin incirli subesinde muayene olmayin hersey muayene ve tahliller yapilana kadar normal cunku para burada tahsis edilmis oluyor ama sonra rezalet tahlil sonuclari aldiktan sonra doktorunuzu bulabilirseniz sevinin muhatap olarakta hastane yetkilisi diye dikkat edin size veznedari yonlendirmesinler
30.09.2013

Elif Demirkaya :Şuan hala hastanenizde yatmakta olan bir hastayım. Devet hastanelerinin hizmetinin sizinkinden çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Yanımda refakatçim olmasa bana ne ilaç verir, ne pansuman yapar, ne de hastanenizde ölsem günler sonra fark edersiniz. Çalışan personeliniz hijyen hakkında pek bilgileri olduğunu düşünmüyorum. doktorumun isteği üzerine 1 hafta hergün 3 kere yemeklerimin protein ağırlıklı olmasını istememe ragmen, gelen öğünler kabak, makarna, çorba, salata. Oturmak için araba ve trasporter istiyorum 4 buçuk saat sonra gidip kendim bulabilirsem geliyor. İlaçlarım için bile beni eczaneye gönderiyorsunuz. Pansumanımı temizlik elemanlarınız yapıyor. Hemşireleriniz zaten dinlemiyor. Peki siz bu kadar özel yapan nedir? hastane! neden paramı size vereyim?
25.04.2011

Murat Taşar :Merhaba, şikayet olarak işaretledim ama öneride de bulunacağım. bir arkadaşımızın tavsiyesi ile ethica incirli ahstanesine 19/03/2011 tarihine randevu aldık. eşim 18/03/2011 tarihinde bel ağrışı şikayeti oluştu ve sabahı beklemek istemedik hastanenin acil servisini kullandık. acil servise gelip bankodaki işlemlerimizden sonra servise geçtik. acilde doktor yok servis elemanı doktoru cepten arayıp hasta var diyerek haberdar ediyor. acil doktorunuz karşıdaki pastaneden maç keyfini bırakıp geldi sonra sağolsun eşimin gebe olduğunu öğrendikten sonra film çekemeyeceğini belirtip kadın doğum servisine yönlendirdi. kadın doğum bölümüne geçtik. 5 dakika da orada bekledikten sonra banko görevlisi tarzında bir hanımefendi geldi. eşim bel şikayetinin olduğunu belirtti. doktor sa eğer hanımefendi gebelik ayımızı hesaplamaya başladı. sonrada ultrasonla çocuğa bakarak yerinde olduğunu belirtti. eşimin şikayetiyle alakalı herhangi bir sonuca yönelik bir girişimde bulunmayıp serum bağlayalım piskolojiktir diyip geçiştirdi. orası sözde özel hastane diye geldik bizden önce kanamalı hastamı vardı , kürtajmı yaptılar bilinmez ama eşimi yatırıldığı sedyenin yanındaki ismini bilemediğim koltuk ucundaki hazne kan içinde yerlerde 3-4 damla kan vardı. kadın doğum bölümünde şikayetimizle alakalı bir işlem yapılmadığı içinde aile planlaması limitimizden düşülmesini istemedik ama o isteğimizde kaile alınmadı. sonuçta hiç memnun kalmadan hastaneneden ayrıldık. ertesi günkü randevumuzada doğal olarak gitmedik. önerime gelince kadın doğumda bu kadar dikkatsiz şekilde hareket ediliyorsa diğer birimleri bilmiyorum. iyice düşünün derim.
21.03.2011

Duygu Yılmaz :doğum fiyatları çok pahalı ve net bişey söylemiyorlar
01.08.2009

Tüm yorumlar için tıklayın

Doktorlar
Prof.Dr. Ahmet Öncel Prof.Dr. Ahmet Öncel
Op.Dr. Ali Paşa Oskay Op.Dr. Ali Paşa Oskay
Op.Dr. Ali Rıza Küçükyılmaz Op.Dr. Ali Rıza Küçükyılmaz
Dt. Aycan Özgün Dt. Aycan Özgün
Dr. Ayşe Uygun Dr. Ayşe Uygun
Dr. Burak Uzel Dr. Burak Uzel
Op.Dr. Elif Esra Uyar Op.Dr. Elif Esra Uyar
Op.Dr. Emrah Kovalak Op.Dr. Emrah Kovalak
Dr. Fatih Keskin Dr. Fatih Keskin
Op.Dr. Gürol Şahin Op.Dr. Gürol Şahin
Dr. Hale Uyguçgil Dr. Hale Uyguçgil
Op.Dr. Kubilay Ece Op.Dr. Kubilay Ece
Op.Dr. Levent  Konur Op.Dr. Levent Konur
Op.Dr. M. Ulgar Manzakoğlu Op.Dr. M. Ulgar Manzakoğlu
Dr. M. Zeki Çabuk Dr. M. Zeki Çabuk
Dr. Mehmet Çelik Dr. Mehmet Çelik
Op.Dr. Mesut Doğan Op.Dr. Mesut Doğan
Dr. Metin Biçer Dr. Metin Biçer
Dr. Murat Erdeniz Çarıkçı Dr. Murat Erdeniz Çarıkçı
Op.Dr. Müjdat Ök Op.Dr. Müjdat Ök
Op.Dr. Nur Tüzüner Op.Dr. Nur Tüzüner
Dr. Seher Küçükoğlu Dr. Seher Küçükoğlu
Dr. Suna Mahmuti Roylas Dr. Suna Mahmuti Roylas
Op.Dr. Tahibe Derici Op.Dr. Tahibe Derici
Op.Dr. Uğur Kal Op.Dr. Uğur Kal
Op.Dr. Yüksel Sarıcalı Op.Dr. Yüksel Sarıcalı
Anlaşmalı Kurumlar
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta

Ak Sigorta
Ak Sigorta

American Life
American Life

Anadolu Sigorta
Anadolu Sigorta

Axa Oyak
Axa Oyak

Başak Sigorta
Başak Sigorta

Demir Hayat Sigorta
Demir Hayat Sigorta

Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

Genel Yaşam Sigorta
Genel Yaşam Sigorta

Güven Sigorta
Güven Sigorta

İsviçre Hayat Sigorta
İsviçre Hayat Sigorta

Koç Allianz Emeklilik
Koç Allianz Emeklilik

Med-Net Sağlık Hizmetleri
Med-Net Sağlık Hizmetleri

Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.
Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.

Vakıf Emeklilik
Vakıf Emeklilik

Yapı Kredi Sigorta
Yapı Kredi Sigorta

 

[Hata Bildir]