İL İL HASTANELER

Fatsa Devlet Hastanesi

 Fatsa Devlet Hastanesi 
Fatsa Devlet Hastanesi
Hastane Adı:Fatsa Devlet Hastanesi
Telefon:(0452) 423 65 00
Faks:(0452) 423 65 07
Adres:Evkaf Mahallesi
İlçe:Fatsa
İl:Ordu
Web Adres:www.fatsadh.gov.tr
Harita:Fatsa Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız.Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Fatsa Devlet Hastanesi Hakkında

Vizyonumuz

Kaliteyi her alanda benimsemiş yönetim anlayışı, sağlık hizmetlerini ileri teknik ve gelişmiş tıbbi uygulamalar ile gerçekleştiren toplumun özlediği, güvenli, kaliteli ve nitelikli hizmeti sunan bölge hastanesi olmaktır.

Misyonumuz

Yasalara ve etik kurallara bağlı kalarak tedavi edici ve koruyucu sağlık hizmetlerini kaliteli, etkin ve verimli olarak gerçekleştirmek, toplumun ve bireyin sağlığını koruyacak sosyal ve insani sorumluluğumuzu yerine getirmektir.

Yorumlar
Emine Baykal:Fatsa devlet hastanesinden online randevu almak için ayrılmış bbir bölüm yok.Böyle birhizmeti yok mu yoksa?
11.12.2010

Murat Bolukbas:randevu için verdiginiz numara fax numarasıdır?
31.01.2010

Kemal PURSAH:Öyle bir hastahane ki; ilgi, alaka, güleryüz, temizlik... Tek kelime ile harika.Gerçekten tebrikler..Başhekim Bey başta olmak üzere tüm çalışanlara teşekkürler...Bir Ünye'li olarak üzüldüm - kıskandım. Başarılarınızın devamını dileklerimle iyi çalışmalar dilerim. Kemal PURSAH
13.01.2010

Gülsen İnanlı:şuan yapılan çalışmalardan ve yönetimden çok memnunuz başarılarınızın devamı dileğiyle
22.12.2009

MUHAMMER ŞİMŞEK:BEN İLGİNİZDEN MEMNUN DEGİLİM ÇÜNKÜ HASTAYA TAM VE AYRINTILI BİLGİ VERİLMİYOR BABAM AMALİYAT OLDU BEL FITIGI AMALİYATI OLDUGUNU ZANNEDERKEN EKSİK BİLGİ VEREN DOKTOR ALİRIZA BEY ROMATİZMA AMELİYATI YAPMIŞ AMA HASTANIN HABERİ YOK BİZDE YANLIŞ BİLGİ ALIYORUZ BUNU AÇIKLARMISINIZ LÜTFEN BELFITIĞI AMELİYATIYLA ROMATİZMA AMELİYATI AYNIMI FARKLIMI FARKLIYSA NEDEN HASTA YANLIŞ BİLGİLENDİRİLİYOR 1. DERECE HASTA YAKINI MUHAMMER ŞİMŞEK TEL NO: 0544 627 8961 BEKLİYORUM BİR VATANDAŞ OLARAK..
21.11.2009

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]

 

 

 

TWITTER'DA
TAKİP ET
twitter.com/Hastanecomtr