İL İL HASTANELER

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Gazi Hastanesi

 Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Gazi Hastanesi 
Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Gazi Hastanesi
Hastane Adı:Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Gazi Hastanesi
Telefon:(0312) 202 44 44
Faks:(0___) ___ __ __
Adres:Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Gazi Hastanesi Beşevler
İlçe:Çankaya
İl:Ankara
Web Adres:www.med.gazi.edu.tr
Harita:Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Gazi Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden bir doktora soru sormak için tıklayınız.Hastaneden randevu almak için tıklayınız.Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi 2 Ekim 1979’da Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi’ne bağlı Tıp Fakültesi olarak kurulmuştur.

26 Mart 1979’da AİTİA, Sağlık ve Sosyal Yardım Bakanlığı ve Türkiye Trafik Kazaları Yardım Vakfı arasında yapılan bir protokol ile Dr. Muhittin Ülker Acil Yardım ve Travmatoloji Hastanesi AİTİA’ne bağlı Tıp Fakültesinin uygulama ve araştırma hastanesi olur.

Kurulan bu yeni fakülte Ankara’ nın üçüncü, Türkiye’nin 18. Tıp Fakültesidir. 20 Temmuz 1982’de kurulan Tıp Fakültesi“Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi” adını alır ve yeri Konya yolu, Çiftlik kavşağı arasındaki arazidedir.

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Gazi Hastanesi Hakkında

1985 Haziran ayında  Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi  ilk mezunlarını verir. 30 Haziran 1986 yılında Dr. Muhittin Ülker Acil Yardım ve Travmatoloji Hastanesinden ayrılan Tıp Fakültesi görevine kendi hastanesinde, bazı ek binalar yapılarak devam etmeye başlar.

1994 yılında Gazi Hastanesinin yeni poliklinik binası, 1997’ de ise yeni yataklı üniteler, laboratuar ve görüntüleme üniteleri hizmete sokulur.1998 yılında Gazi Hastanesi TS-EN-ISO 9001 kalite güvence sistemi belgesi almaya hak kazanan ilk devlet üniversitesi olur.2000 yılında öğrenci sosyal tesisleri hizmete sokulur.

Yine 2000 yılında transplantasyon ve tüp bebek merkezi hizmete girmiştir.2001 yılında eski hastane binası 250 yatak kapasitesi ile hizmete sokulur. 2002 yılında uyku bozuklukları merkezi, yeni kemoterapi ünitesi, işitme-konuşma-ses ve denge bozuklukları merkezi, obezite ve sigara bırakma ünitesi hizmete açılmıştır. Gazi Hastanesi toplam 1150 yatak kapasiteli ve 778 öğretim elamanıyla 2000’li yıllarda ülkemizin hizmetindedir.

Yorumlar
Ayten Ertan:hastanenizkadın dogum bölümünde 04/04/2014 tarihinde ameliyat oldum benden igi ve şefkatini esirgemeyen doktor funda hanım kemal bey ve ulya hanım ve hemşirelerine bana gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı ayrı ayrı teşekkür eder saygılarımı sunarım
14.04.2014

Tevfik Şahinoğlu:Prostat hastasıyım. Bir telefonla Prf.Turgut Alkibay'dan randevu aldım.bir hafta sonra biopsi aldılar bir hafta hastanede yattım.Başta Prf.Rafet Alkibay'a serviste beninle yakından ilgilenen doktorlar ve sağlık personellerine teşekkür ediyorum. İyi ki Gazi hastanesini seçmişim.
10.01.2014

Selçuk Özdemir:06/11/2013 tarihinde bir kaza geçirdim sol el bileginden damarlar ve sinirler yırtılmıştı amaliyat oldum aynı tarihte 1 hafta sonra fizyoterapiye sevk edildim daha hala devam etmekte olan fizyoterapiye haftada 1 gun gıtmekteyım bunun içinde benim rapor almam gerekiyor nereye başvuru yapabilirim
22.12.2013

Nezahat Tez:Yeğenim hastanenizde dünyaya geldi. Orada takip ediliyor. Ben hastanenizden ve doktorlarından memnunum. TEŞEKKÜRLER. 06.12.2013 Çocuk Hastalıkları bölümündeydik. Hastanenin diğer yerleri gayet iyi olmasına karşın çocuk bölümü özellikle de muayene odaları oldukça soğuktu. Bilgi ve ilgilerize...
08.12.2013

Fahrettin Kasap:Doktorlarınız haramzade olmuş. insanları oyalayıp bi sürü tekkik yaptırıyorlar. ama tedavi yok. hala sinizitten şikayetçiyim. hala dizim bükülmüyor. o kadar tomogrofi MR çekildi. Devlete ve bana birçok külfet oldu. ama tedavi varmı? Tabi ki yoookk. Yazıklar olsun. Bunlar paraya yemin ediyorlar sanırım. Direk olarak para verilirse böyle davranmıyorlarmış. Bir çok kişiden duyduğuma göre.
11.04.2011

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]

 

 

 

TWITTER'DA
TAKİP ET
twitter.com/Hastanecomtr