İL İL HASTANELER

Giresun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

  Giresun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi  
Giresun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Hastane Adı: Giresun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Telefon: (0454) 216 11 08
Faks: (0454) 214 05 84
Adres: Osmaniye Mahallesi Hastane Sokak No: 11
İlçe: Giresun Merkez
İl: Giresun
Web Adres: www.giresundogumevi.gov.tr
Harita: Giresun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Giresun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Hakkında

Sağlık Hizmeti sunumunda ilerleyen teknoloji ve bilimin gerisinde kalmadan, toplumumuzun ihtiyaç ve beklentilerine hızlı, doğru ve kaliteli şekilde cevap verebilmek; sürekli gelişmeye hedeflenerek yeniliklere açık bir anlayışla hizmet vermek için 1966 yılından beri devam eden serüvenimize Mayıs 2010 tarihi itibari ile yeni yönetimimizle birlikte hastalarımıza her geçen gün daha kaliteli, hızlı ve etkili sağlık hizmeti sunmak ve hasta haklarına saygı duyarak hastalarımızın memnuniyetini en üst seviyeye tekrar çıkarmayı amaçlamaktadır.

Yorumlar
Hayati Gedük :çocuk psikiyatristi var mı acaba?
03.12.2010

Havva Yabukoğlu :üzgünüm bu yorumu yapmaktan hasta ve hasta yakını olarak gördüğümüz muamele sinir bozucu resmen azarlanıyoruz . hemşireler ve diğer bir çoğu personel dahil her gitiğim de psikojim bozuluyo hizmet almaya gitmiyoruz sanki yardım kuruluşun dan yardım dileniyoruz .umarım en kısa zamanda layık ile hizmet verme konusunda gereken yapılr yazılı ve görsel basına bu konuyu iletmek ve elimden geleni yapmayı görev sayıyorum
20.08.2009

Mustafa B. :emine torul bizlere çok yardımcı oldu.Öyle yürekten hastalara yardımcı olan bir hemşire daha tanımadım ben.Kalbi,nin güzelliği zaten yüzüne aksetmiş gibi.Çok teşşekkürler emine hemşire..
12.08.2009

Engin BEKCİ :Hastane biraz düzelir gibi ama çalışanlarından özellikle de Dr.BEKİR BOLAT kendini düzeltmek zorunda hissetmiyor bu adamı lütfen kendini düzeltmesi konusunda uyarın.Yada yerine genç ve azimli mesleğine gönül vermiş birileri gelsin.SAYGILAR.
05.08.2009

Erden Şenel :Giresun doğum ve çocuk hastanesine çocukların hastalanması v.s. gibi durumlarda çevremizde birçok özel hastane olmasına rağmen Devlet hastanesi olması hasebiyle bir kamu görevlisi olduğumdan dolayı gidiyorum. Ama Bu gün yani 07.06.2009 günü saat 22.30-23.00 saatleri gibi çocuğumuzun aşırı derecede (evde dijital cihazla koltuk aldından ölçtüğümüzde 39 derece çıktı ve ateş düşürücü fitil verildi) ateşi olduğundan dolayı götürdük 5-10 dakika sonra hastanede kulaktan ölçüm cihazı ile ölçen hemşire 36 derece ölçtü. Kendisine bu cihazların normalinden düşük çıkardığını başımdan geçen bir örnekle anlattığımda devletin bu cihazlara 2-3 bin tl para ödediğini diğer cihazların artık kullanılmadığını v.s. söyleyerek bağırıp çağırmaya başladı. Bu sırada o akşam nöbetçi doktor hanım geldi olayı görünce tabiiki şaşırdı. Bende çocuğumuda alarak bu hastanenin devlet hastanesi olduğunu bu nedenle insanlara bağırmaya haklarının olmadığını ve kendimin de kamu görevlisi olduğumu söyleyerek ayrıldım. Hemşirenin ismini bilmiyorum ama kimseye bağırmaya çağırmaya hakkının olmadığını işine hürmeten insanlara saygılı davranmak zorunda olduğunu insanları sırf hastaları olduğundan dolayı her türlü hakareti yapmayı kendilerine bir hak zannetmelerini bırakmayı tavsiye ediyorum bu hemşire hanım 35 yıllık hemşire olduğunu söyledi eğer gerçekten öyleyse kendisine bir an önce gençlerin önünden çekilmesini ve emekli olmasını tavsiye ediyorum. Dürüstçe işini yapanlara saygı duyuyor ama herkesi adaba ve edebe davet ediyorum. Gereğinin yapılacağını umut ediyorum. Devletin birazda gülen yüzü olun lütfen. Birlikte çalıştığınız Dr.Hatice hanım gibi.
08.06.2009

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]