İL İL HASTANELER

Gümüşhane Devlet Hastanesi

  Gümüşhane Devlet Hastanesi  
Gümüşhane Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Gümüşhane Devlet Hastanesi
Telefon: (0456) 213 15 56
Faks: (0456) 213 43 46
Adres: Daltaban Semti Hasan Bey Mahallesi
İlçe: Gümüşhane Merkez
İl: Gümüşhane
Web Adres: www.gumushanedh.gov.tr
Harita: Gümüşhane Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Hastanemiz mevcut binasına taşınmadan önce şu anki Halk Sağlığı Laboratuarında 30 personel ile hizmet vermekteydi. 1982 yılında, inşa edilen 100 yataklı mevcut hastanemize taşınmıştır. Halen Acil Poliklinik hizmeti verilen kısımda Poliklinik ve Acil hizmetleri birlikte yürütülmekteydi. 1996 yılında hastanemize ek bina olarak eklenen bölümle birlikte yatak kapasitesi 200’e çıkmış ve poliklinik hizmetleri yeni binanın alt kısmına taşınmıştır. Acil hizmetleri ise aynı yerde devam etmektedir.

2007 yılında yapılan tadilat ile servisler onarılmış, ameliyathane masa sayısı artırılmış, modernize edilmiş ve yoğun bakım servisi hizmet vermeye başlamıştır.

Gümüşhane Devlet Hastanesi Hakkında

Kalite Hedef ve Politikamız

Hasta ve çalışanlarımızın memnuniyetini ön planda tutan kalite anlayışı ve modern tıbbın bütün imkanlarının kullanımı ile sürekli iyileştirmenin esas alındığı en üst düzeyde sağlık hizmeti sunmaktır.

Yorumlar
Recai Tornu :Sağlık kurumları işletmeciliği bölümünü bitirdim. 1-muhasebe 2-bilgisayar- 3-İngilizce 4-almanca Sertifikalarım var. Hastanenizde tıbbi sekreter olarak çalışmak istiyorum.
08.07.2013

Halil Gazi Varol :Nurdan Hanım Siz Gümüşhanede Hemşireyken İstanbuldan Ziyaretinize Gelmiştim.Bilmem Hatırlayabilecekmisiniz...Daha Öncede İstanbulda Ada'da Görev Yapmıştınız..Çok Uzun Seneler Oldu..Ama Dün Gibi..Görüşebilmek Dilerim Saygılar..
31.08.2010

Yusuf Ozen :herzaman guzel gumushaneyi ve oncelikle hastanemizin verdigi hizmeti seviyorum ben ingilterede yasiyorum yillar once bir ameliyat gecirmistim gercekten cok guzel hizmeti var allah daha geri etmesin basarilarinizin devamini diliyorum herkesin
10.01.2010

Saime Ece :cok güzel ve temiz bi hastane
05.12.2009

ÖZDEMİR KARTAL :opr dok ali çelik ve hariciye böl hemşerilerine babam cemil kartalın amamaliyatın da emegi gecen hastane personeline teşk bir borc bilirim saygı ve sevgilerle başarılar... aydın tic av bayi..... özdemir kartal ist maltepe..
07.09.2009

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]