İL İL HASTANELER

Özel Hospitalist Hastanesi

  Özel Hospitalist Hastanesi  
Özel Hospitalist Hastanesi
Hastane Adı: Özel Hospitalist Hastanesi
Telefon: (0212) 462 88 21
Faks: (0212) 434 06 08
Adres: Yavuz Selim Mahallesi H. Ahmet Yesevi Caddesi 26/A Sokak 34203
İlçe: Bağcılar
İl: İstanbul
Web Adres: www.hospitalist.com.tr
Harita: Özel Hospitalist Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Hastanemiz, Bağcılar Meydanında olup Bağcılar ve çevre semtler dahil tüm İstanbullulara her branşta, her türlü sağlık hizmetini sağlamaktadır.

Hastalar arasında hiçbir ayrım gözetmeden, “Önce İnsan” ilkesiyle yola çıkan Özel Hospitalist Hastanesi, en iyi ve en kaliteli sağlık hizmetini, deneyimli uzman kadrosu ve güler yüzlü personelleriyle 7 gün 24 saat vermeyi amaç edinmiştir.

Özel Hospitalist Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

Çağdaş bilgi ve ileri teknolojiyi kullanan, uluslararası etik kuralları benimseyen, haklar ve sosyal sorumluluğunun bilincinde, ekip çalışmasını benimsemiş, dinamik ve yetkin kadrosuyla; kaliteden ödün vermeyen, ekonomik, hızlı ve güvenilir, hasta haklarına saygılı, hasta ve ailesinin memnuniyetini önemseyen birey odaklı yaklaşımıyla mükemmel sağlık hizmeti veren “Referans Bir Hastane” olmaktır.

Vizyonumuz

Akılcı, etik, yenilikçi, kaliteli, rekabetçi anlayış doğrultusunda planlı programlı çalışma ile farklılıklar yaratan kalıcı üstünlükler sağlayan, sürekli sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan, süreç içerisinde ülkemizde sağlık hizmetleri alanında “bir model ve marka” olmaktır.

Yorumlar
Tuncer Çolak :18 gün dür annem hastahaneniz de yogun bakım da yatıyor.şunu samimiyetimle ifade edeyim kı. ben calışanlarınız dan ve 2. kat yogunbakım doktorlarınızdan cok memnunum.ALLAH hepsınden razı olsun cok samımı ve gayretli gördüm sagolsunlar. iyiki varsınız... sizin ve yogun bakım dr larının da yaptıgı kolay bir iş degıl her insanın yapabılecegı bir iş degil... canım anacıgım......((((::::
03.01.2014

Kadir SELVİ :Hospitalist bağcılar hastanesinin bütün personeline selam ve saygılar. şu an yoğun bakımda yatmakda olan babam Osman SELVİ ile yakından ilgilendikleri için çok teşekkürler. Yoğun bakım olduğu için ziyarette sorun yaşasakda orda bulunan ve yaşam mücadelesi veren hastaların sağlığı için kurallara uymak lazım. Hastanede yatmakda olan bütün hastalara gecmiş olsun dileklerimi sunar. Allah acil şifalar nasip eylesin. Bütün personele tekrar saygı ve selamlar. Kadir SELVİ BAŞİSKELE BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRÜ KOCAELİ
28.12.2009

H.Kutay Özer :Cildiye doktorlarınızdan bir tanesi ismini şuan hatırlayamıyorum,yabancı kökenliydi zannediyorum,oldukça ters ve hiç bir doktora yakışmayan tavırlar sergilemekteydi o gün bu gündür bir daha hiç hastaneden içeri girmedim zaten.Halkla ilişkiler müirenizlede bunu paylaştım.Bunu yazmaktaki amacım hastanenizi tenkit etmek değildir,asla.Fakat insan hastaneye gelip sinir küpü olup çıkıyor bu kişilikteki doktorlarla karşılaşınca.Bilginize.
30.10.2009

Zübeyde :hostesleri çok kaba cevap vermeye acizler ortopedi doktoru saygısız
21.11.2008

Ahmet Şengül :Bir hastane bir yılda bu kadarmı değişir.. eski halini hatırlıyorumda eski haliyle yeni hali hali arasında dağlar kadar fark var. Valla Bağcılarımızda nerdeyse devlet hastanesi gibi nerdeyse hiç para almadan hasta bakıyolar, nasıl urtarıyolar çözemedim ama emeği geçenlere teşekkürler burdan..
15.07.2008

Tüm yorumlar için tıklayın

Anlaşmalı Kurumlar
Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

 

[Hata Bildir]