İL İL HASTANELER

İstanbul İl Özel İdaresi Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi

  İstanbul İl Özel İdaresi Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi  
İstanbul İl Özel İdaresi Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi
Hastane Adı: İstanbul İl Özel İdaresi Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi
Telefon: (0212) 320 10 43
Faks: (0212) 320 41 05
Adres: Darülaceze Caddesi Gürsel Mahallesi
İlçe: Kağıthane
İl: İstanbul
Web Adres: www.istanbulagizdis.gov.tr
Harita: İstanbul İl Özel İdaresi Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Hastanemiz;

Şişli Etfal Hastanesi Diş Kliniği olarak çalışırken 27 Nisan 1999 tarihinde Sağlık Bakanlığı’nın emri ile Şişli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak ayrı bir kurum haline gelmiştir.

26 Haziran 2003 tarihinden itibaren İstanbul İl Özel İdaresinin yaptırmış olduğu Kâğıthane ilçesi sınırlarında bulunan şimdi kullanılan müstakil binasına taşınmış olup Şişli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olan adı İstanbul İl Özel İdaresi Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi olarak değişmiştir.

5283 sayılı yasa gereği SSK’ya bağlı bulunan SSK Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bağlı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 22.02.2005 tarihinden itibaren çalışan personeli ve demirbaş eşyası ile birlikte hastanemize nakledilmiştir.

Hastanemiz klinik hizmetlerinde hasta memnuniyeti ve hekim seçme hakkı göz önünde bulundurulmaktadır. Hastanemizde hastaların teşhis ve tedavi planlamasından başlayarak tüm tanı ve tedavi hizmetlerinin aynı hekim tarafından yerine getirildiği “Muayene Entegre” sistemi ile hizmet vermektedir.

İstanbul İl Özel İdaresi Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi Hakkında

Vizyonumuz

Çağdaş uygarlık düzeyinde gelişmeleri yakından takip eden hastalarına ve yakınlarına en iyi hizmeti veren, birlikte çalıştığı firmalar ve kuruluşlar tarafından tercih edilen, ülkesinde ve kendi bölgesi içerisinde en itibarlı kurum olmak.

Misyonumuz

Çağdaş bilgi ve son teknolojiyi kullanan, uluslararası standartları ve meslek ahlakını benimseyen, hastanın, ailesinin ve yakınlarının memnuniyetini önemseyen, haklarının ve sosyal sorumluluğunun bilincinde, tüm çalışanların mesleki sorumluluk bilinciyle bilimsel temellere dayalı, imkânlar içerisinde ağız diş sağlığı hizmeti sunmasıdır.

Yorumlar
:ENDODONTİ BÖLÜMÜ İÇİN RANDEVU ALMAK İSTİYORUM FAKAT ALAMIYORUM.BUGÜN 17.05 'DE RANDEVU ALMAK İÇİN İNTERNET SİTESİNE GİRDİM FAKAT TÜM DOKTORLARIN RANDEVU SAATİ DOLMUŞ.5 DAKİKA İÇİNDE NASIL OLURDA TÜM DOKTORLAR DOLAR ANLAMADIM
07.02.2014

Selahattın Torun : neden telefonlar hep mesgull neden
14.01.2014

Dilek Okten :Bugun oglum ve ben gidicez ozellikle evlet dis doktorlarindan hic memnun kalmadim balalim burdaki doktorlarimiz nasil?
06.12.2013

Mustafa Karagöz :DOKTORLARI; İYİ ÇALIŞAN VE İYİ ÇALIŞMAYAN;HASTA MEMNUNİYETİ VE HASTA MEMNUNİYETSİZİ DİYE SINIFLANDIRMAK GEREK.İYİ ÇALIŞAN VE HASTALARINI MEMNUN EDEN DOKTORLARIMIZA EK MAAŞ VEYA PLAKEETLE ONURLANDIRMALIYIZ.DAHA AKTİF ÇALIŞMALARINDA,BÜYÜK BİR TEŞVİK OLUR. 03.10.2013 TARİHİNDE İNTERNETTEN DOKTOR SEÇMEDEN YALNIZCA RANDEVU ALARAK KAĞITHANE İL ÖZEL İDARESİ DİŞ HASTANESİNE GİTTİM.ÖYLE BİR DOKTOR DENK GELDİKİ,İNANIN ÖZEL DİŞ DOKTORU ONUN KADAR İLGİLENMEZ.DT.SELİN GERS TEŞHİSİNDEN EMİN OLMAK İÇİN SONRADAN EŞİ OLDUĞUNU ÖĞRENDİĞİM DT.İBRAHİM LEVENT BEYE GÖTÜRDÜ ORTAK KARARDAN SONRA TEDAVİYE BAŞLADI.BEN DIŞLANMAYA,HORLANMAYA ALIŞIK OLDUĞUM BİR DEVLET KURUMUNDA VALLAHİ ŞAŞIRMIŞTIM.İŞYERİME GELDİKTEN SONRA İNTERNETE GOOGLE'YE DT.SELİN GERS VEYA DT.İBRAHİM LEVENT GERS DİYE YAZMIŞTIM.BENİM GİBİ MEMNUN OLAN VE YORUM YAPAN ONLARCA KİŞİ GÖRDÜM.EKŞİ SÖZLÜKDE YİNE MEMNUNİYET BELİRTEN YORUM.BU DOKTORLAR;DT.SELİN VE DT. İBRAHİM LEVENT BİR DEĞİL 3 EK MAAŞI;OLMAZSA EN AZINDAN BİR PLAKETİ HAK ETMİYORLARMI? SAYGILARIMLA.
04.10.2013

Ozden :hastanenizden diş hekimi Tülin Sönmezgil e randevu aldim.çürük dişimin dolgu yapilması gerekiyordu bu dişimin yanında kaplamam olduğu için rahat çalışabilmek için kaplamayı çıkarttı daha sonra dolgumu acımasızca ve çok kötü bir şekilde yaptı çıkarttığı kaplamamı elime tutuşturup kaplamayı çıkartırım ama yerine takamam bunu gidip özelde taktırırsın dedi dolgumda bir ay olmadan dayanılmaz ağrılar oldu ayrıca çalışmakta olduğu hastaneyi kötüleyip durması çok şaşırtıcı!!!! ben sigortamdan faydalanmak için oraya gittim; durumum iyi olsa özele gitmeyi bende biliyorum daha sonra elimdeki kaplamamı özel bir kliniğe götürüp durumu anlatınca ilk defa böyle bir şeyle karşilaştıklarını söylediler kaplamamı hayrına taktılar!!!hasta psikolojisinden anlamayan ,ruhsuz, problemli kişileri hastanede nasıl barındırıyorsunuz anlayamıyorum!!kimlere emanetiz??
30.01.2011

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]