İL İL HASTANELER

Adana İmamoğlu Devlet Hastanesi

  Adana İmamoğlu Devlet Hastanesi  
Adana İmamoğlu Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Adana İmamoğlu Devlet Hastanesi
Telefon: (0322) 891 37 01
Faks: (0322) 891 37 05
Adres:
İlçe: İmamoğlu
İl: Adana
Web Adres: www.imamogludh.saglik.gov.tr
Harita: Adana İmamoğlu Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Hastanemiz 2002 yılında 30 yataklı bir hastane olarak hizmete açılmıştır. Hastanemiz 2 kattan oluşup 1 ek bina ile toplam 15 dönüm arazi üzerine kurulmuştur.

Adana İmamoğlu Devlet Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

Etkili ve verimli hizmet verilmesine temin edecek şekilde, zaman kaybına yol açmadan, hastanemize başvuran tüm hasta ve yakınlarının güvenilir bir ortamda sağlık hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlamaktır.

Vizyonumuz

Hastanemizin kuruluş amacına uygun olarak verimliliğin artması, güvenliğin ve sağlığın artması, işin iyileştirilmesine yönelik motivasyon, iş birliği, ekip çalışması ve dayanışmanın sağlanması, teknolojiyi takip eden huzurlu ve konforlu bir ortam içerisinde öncü uygulamalar yapabilen örnek bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Yorumlar
Zeynep Yılmaz :insan hayatının ucuz oldugu başka bir ülke varmı merak ediyorum eminim yoktur.Buna engüzel örnekte imamogludur eminim hastanesi var ambulansı yok binası var doktoru yok yada ilgisiz çalışanları var pazar günü kardeşim motorsiklet kazası yaptı en az yarım saat ambulans bekledik ama gelmedi orada herşey olabilirdi ama ambulans gelmedi bu nasıl bir hastane bu nasıl iş bir hastanede nasıl ambulans olmaz varsa neden birtane bu sorumsuzlugun ilgisizliğin sebebi denetimsizlikmi vergilerimizi almasını bilenler bir ambulans daha almıyor bizlere bu ilgisizlikten şikayetçiyim en iyi en güzel hizmeti görmek istiyorum
01.11.2009

 

[Hata Bildir]