İL İL HASTANELER

İnter Antalia Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

  İnter Antalia Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi  
İnter Antalia Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Hastane Adı: İnter Antalia Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Telefon: (0242) 323 29 29
Faks: (0242) 323 25 25
Adres: Çağlayan Mahallesi Barınaklar Bulvarı No: 50 Lara
İlçe: Antalya Merkezi
İl: Antalya
Web Adres: www.interantalia.com
Harita: İnter Antalia Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Özel İnter Antalia Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (Diş Estetizm Hastanesi) güçlü ve geniş kadrosu, gelişmiş tıbbi cihaz ve donanım ve alt yapısı ile Antalya da 2006 yılından beri Almanya’dan Kazakistan’a Rusya’dan İran’a kadar geniş bir coğrafyanın insanlarına hizmet vermektedir.

İnterantalia diş hastanesi, görünümünden konumuna, altyapısından teknolojisine kadar, uluslararası standartlarda hizmet vermektedir. Böylesine büyük bir adımda, tüm çalışanlarının her kademede, bizimle aynı ideali paylaşan uzman ekibimizin büyük katkısı vardır.

İnter Antalia Diş Hastanesinin amacı, hastalarının sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır. En ekonomik olarak, kişileri sağlıklarına kavuşturmak ya da sağlıklı kalmalarını temin etmek için; tüm hizmetlerimizi, insana değer veren, sıcak bir ortamda sunmaktayız.


Kurum Kültürümüz ;
Bizim için "hasta odaklı" yaklaşım, hastalarımızın ve yakınlarının istek ve gereksinimlerini doğru anlamakla başlar. Sürekli olarak izlediğimiz güncel gelişmeleri ve bilimsel araştırmaları, sunduğumuz tıbbi hizmetlere yansıtmaya çalışırız.

Kurumumuz ve çalışanlar olarak kendimize, yüksek ve iddialı hedefler belirleriz. Beklentilerimizi sürekli yükseltip ve mükemmeliyete ulaşmak için çaba sarf ederiz..

İnter Antalia Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Felsefemiz; sadece diş problemlerinizi çözmek değil, aynı zamanda diş problemlerinin oluşmasını önlemektir.

Amacımız; ülkenizde yaptıracağınız diş tedavisini, daha iyi kalitede çok daha ekonomik fiyatlarda yapmaktır. Avrupa ülkelerindeki hastalar, protez ve dental implantlarını yaptırsalar da bu tedavi ücretlerini sigorta şirketleri karşılamadığı için kendisi ödemek zorundadır. Ancak hastalar diş tedavilerini Antalya’ da yaptıracak olursa, hem önemli miktarda tasarruf etmiş olurlar hem de unutamayacakları rüya gibi bir tatil yapmış olurlar.

Yorumlar
:tedavi sıfır muayene yapmadan para istiyorlar kısacası sakın gitmeyin para tuzagı
11.01.2014

Şahzade Gültekin :hastanenize bir öneriyle gelmiş bulunmaktayım ilk tedavimi 26/12/2011 tarihinde başlanmış olup üç senede beş doktorun değişmesinden dolayı tedaviminin sonucuna ulaşılmamıştır rendevu saatlerinde sıkıntı yaşadığımı belirtiğim halde saat 9:00 rendevu veriyolar ve yarım saat gecikmemden dolayı geri gönderiyorlar o satte gelemeceğimi bildirdiğim halde ısrarla saat dokuza rendavu verilmektedir. tedavimin sonuçlanmadığı gibi rendevulardada sıkıntı yaşamaktayım. en kısa sürede gerekli tedavimin tamamlanmadığı taktirde yasal yollara baş vurcam ve her geldiğimde diş flimi çektirdiğimden dolayı ücret alınmakta tedavim sonuçlanana kadar flim ücretlerinde alınmaması gerektiği görüşündeyim. gereğini bilgilerinize sunarım.
02.08.2013

Cafer Ceylan :Sayın Inter Antalia yetkilileri;Ben Cafer Ceylan: Biz 11-08-2013 ve 17-08 2013 tarihleri arası Lara da otelde kalacağız.Size sormak istediğim,geçen sene bir tanıdığım hem tatilini yapmış ve hemde akşam sizde tedavi olmuş, eğer doğru ise bizde öyle yapmak istiyoruz. sormak istediğim akşamlarıda hizmet veriyormusunuz, veriyorsanız saat kaça kadar. Eğer cevap verirseniz çok sevinirim. Saygılarımla. Cafer Ceylan.
23.07.2013

 

[Hata Bildir]