İL İL HASTANELER

İntermed Nişantaşı Polikliniği

  İntermed Nişantaşı Polikliniği  
İntermed Nişantaşı Polikliniği
Hastane Adı: İntermed Nişantaşı Polikliniği
Telefon: 444 16 33
Faks: (0212) 231 13 38
Adres: Teşvikiye Caddesi No: 63 Nişantaşı
İlçe: Şişli
İl: İstanbul
Web Adres: www.intermed.gen.tr
Harita: İntermed Nişantaşı Polikliniği Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Türkiye’de ilk “check up” uygulamalarını da başlatan İntermed, uzman ve akademisyen hekimlerden oluşan tıbbi kadrosu ve tıp teknolojisinin en gelişmiş olanakları ile donatılmış cihazlarıyla daima en ileri sağlık hizmetini sunma azmindedir.

İntermed Nişantaşı Polikliniği Hakkında

Modern Tıp anlayışı, insanların tıpla olan ilişkilerini yaşamın bütününe yayılan bir ilişki olarak görüyor. Günümüzde sağlık hizmetleri, sorun çıktığı zaman başlayan arayışları aşmakta, insanın “sağlıklı” durumuna süreklilik kazandırmak için verilen çok çeşitli hizmetleri de kapsamaktadır.

İntermed Polikliniği, bu anlayış doğrultusunda organize olmuş bir sağlık kuruluşudur. Sağlık hizmetinde 28 yılı geride bırakan kuruluşumuz, tanı ve tedavi hizmetlerinde daima öncülüğü kendine ilke edinmiştir.

Türkiye’de ilk “check up” uygulamalarını da başlatan İntermed, uzman ve akademisyen hekimlerden oluşan tıbbi kadrosu ve tıp teknolojisinin en gelişmiş olanakları ile donatılmış cihazlarıyla daima en ileri sağlık hizmetini sunma azmindedir.

Güvenilir, atılımcı ve yenilikçi yapısını sürdüren İntermed, 2008 yılı başında Avrupa’nın en büyük sağlık hizmeti sağlayıcılarından biri olan Euromedic International’ın bünyesine dahil olmuştur (www.euromedic.com). Bu birliktelikle gücünü pekiştiren kuruluşumuz, görüntüleme konusunda uzmanlaşmış merkezler olan Diagnus ve İntermar’ı da bünyesine katarak görüntüleme branşlarındaki yetkinliğini de en üst düzeye taşımıştır.

Euromedic International,ileri teknoloji ile görüntüleme, renal bakım, laboratuar ve radyoterapi hizmetleri konularında uzmanlaşmış, tüm bu alanları barındıran Avrupa’nın en büyük tıbbi hizmet sağlayıcısıdır. Avrupa’da 15 ülkede yaklaşık 1500’ü doktor 6.500 çalışanıyla yüksek saygınlıktaki tıbbi merkezlerinde 19 yıldır hizmet vermeyi sürdüren Euromedic, hasta konusunda da en son yenilikleri bünyesinde barındırırken hizmetlerine gereksinim duyan hastalar için bir can simidi işlevini üstlenir. Şirket Avrupa’da 1991 yılında Özel-Kamu Ortaklığı prensibiyle hizmet vermeye başlayan ilk ve öncü kuruluştur.

Intermed, 2009 yılı içerisinde atılımlarına bir yenisini ekleyerek, tıbbi laboratuar hizmetlerini ayrıca markalaştırıp yaygınlaştırmaya karar vermiştir. “İntermed Laboratuar” böylece merkezini Nişantaşı’nda, ilk şubesini de Bebek’te açarak hizmete başlamıştır.

İntermed, ayrıca 6000 doktoru ve birçok alanda öncüllüğü ile dünyanın en gelişmiş hastanelerinden biri olan Columbia-Weill Cornell Üniversitesi Newyork Presbyterian Hastanesi (NYP) ile tıbbi işbirliği içindedir. Bu işbirliği eğitimden hasta konsültasyonuna kadar çeşitli alanları kapsamaktadır.

İntermed olarak hedefimiz, hastalarımıza yenilikçi ve çağdaş anlayışımızla en kaliteli hizmeti vermeye devam etmek olacaktır.

Yorumlar
Ahmet Erdogan :Sn. Yetkililer, Uzun senelerdir Yapi-Kredi Aile Saglik Sigortasi ile son uc yildir kurumunuzdan check-up hizmeti almaktayiz. Cok onem verdigimiz saglik konusunda sizlerden almis oldugumuz son hizmetler ve sonrasi aile doktoru tarafindan verilen bilgilendirme ve yaklasim tarzi bizlerin guvenini tamamen sarsmis ve uzmustur. Konu: 1. Ekli raporlarda gorulecegi uzere oglum Can Erdogan in 1991 dogumlu aclik kan sekeri olculmus sonra gizli seker suphesi ile tokluk kan sekeri olculmustur. Aclik 90mg/dL ve belirtilen araliklar icerisinde iken 1 saat sonra tokluk kan sekeri 66mg/dL gibi bir rakam tespit edilmis ve herhangi bir aralik verilmemistir. 2. Bu anormal sonuc raporlanmadan once kesinlikle tekrarlanmis ve sonuctan emin olunmasi gereken bir durumdur. 3. Bu sonuc lab daki personel tarafindan tekrarlanmamis olsa bile ilgili rapora imaza atan yetkili tarafindan kontrol edilip sonuctan emin olunmasi ve onun altina oylece imza atilmasi gerekmektedir. 4. Bu sonuc ilgili doktor tarafindan goruldugunde kurumun lab dan guvenli bir sonuc olduguna dair teyid istenmesi gerekmektedir. 5. Cunku bu sonuc normal bir deger olmadigi gibi belkide baska bir hastaliga bagli veya reaktif hipoglisemi diye adlandirilacak onemli bir hastaligin gostergesi olacak bir sonuctur. 6. Aile doktoru yaklasimi maalesef aciklayici olmayip tersleyici siz bildikleriniz unutup benim dediklerimi dinleyin seklinde kestirme ve bunun hipoglisemi oldugunu ifade eden bir kisa konusma. 7. Hipoglisemi ve reaktif hipogliseminin ne demek olduklari bildigim bir konu bu tartismak degil amacim ancak tek amacin sonuctam emin olunmasi idi. 8. Cunku bu sonuc genc bir insanin psikolojisini bir anda onemli olcude sarsacak bir durumdur. Kimsenin buna hakki olamaz diye dusunuyorum. 9. Bunun uzerine uc ayri noktada aclik ve tokluk seker olcum sonuclari alarak bu sonucun ne olcude dogru oldugunu bulmaya calistim. 10. Sonuclar aclik: 86-90 arasi, tokluk ise 1 saat sonrasi 110 122 130 mg/dL olup hepsi normal sinirlardadir. 11. Ekstra yapmis oldugum masraflar bir kenara sizelere yaptirmis oldugumuz normal testler ve ekstra ucret odeyip yaptirdigimiz test sonuclari ile ilgili maalesef guvenimiz kalmamis olup bundan sonra kurumunuzdan hizmet almama karar almis bulunmaktayiz. Ahmet Erdogan 2 Ek Can Erdoğan-998611.pdf adlı eki önizle [PDF] Can Erdoğan-998601.pdf adlı eki önizle [PDF]
20.07.2014

Anlaşmalı Kurumlar
Inter Partner Assistance
Inter Partner Assistance

Koç Allianz Sigorta
Koç Allianz Sigorta

T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası
T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası

Ak Sigorta
Ak Sigorta

Anadolu Sigorta
Anadolu Sigorta

Ankara Sigorta
Ankara Sigorta

Axa Oyak
Axa Oyak

Demir Hayat Sigorta
Demir Hayat Sigorta

Garanti Sigorta
Garanti Sigorta

Güneş Sigorta
Güneş Sigorta

Işık Sigorta
Işık Sigorta

Şeker Bank
Şeker Bank

 

[Hata Bildir]