İL İL HASTANELER

İskenderun Devlet Hastanesi

  İskenderun Devlet Hastanesi  
İskenderun Devlet Hastanesi
Hastane Adı: İskenderun Devlet Hastanesi
Telefon: (0326) 615 37 50
Faks: (0326) 616 16 01
Adres: Dumlupınar Mahallesi 264 Sokak
İlçe: İskenderun
İl: Hatay
Web Adres: www.isdh.gov.tr
Harita: İskenderun Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

İskenderun sahil tarafında hizmet vermekte olan B Bloğumuz Fransızlar tarafından yapılan tarihi bir bina olup şuan sit alanı statüsündedir. 1927 yılında Cerrahhane ve Göğüs Hastalıkları Merkezi olarak açılmış, 1950’li yıllarda Devlet Hastanesine dönüştürülmüştür. İskenderun merkezde hizmet vermekte olan A bloğumuz ise 1968 yılında SSK hastanesi olarak açılmış, 1992 yılında kapasitesi arttırılmış, 2005 yılında ise İskenderun Körfez Devlet Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır. 2006 yılında her iki hastane İskenderun Devlet Hastanesi adı altında birleştirilmiştir.

İskenderun Devlet Hastanesi Hakkında

Kalite Politikamız

Hastanemizde çalışanlarımız ve teknik donanımızla; kaliteli, güvenilir ve kolay ulaşılabilir sağlık hizmeti sunmak, hastalarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetini ilke edinerek gelişen tıp bilimi ve teknolojileri ışığında hasta haklarına duyarlı olarak kalite anlayışından ödün vermeden hizmet standardımızı üst seviyeye çıkarmaktır.

Misyonumuz

Gelişen teknolojiye ayak uydurarak, hasta bakım kalitesini en üst seviyede tutarak, teşhis ve tedavi edici sağlık hizmetlerini doğru ve güvenli bir şekilde uygulamaktır.

Vizyonumuz

Tıp teknolojisindeki gelişmeleri takip ederek, çalışanlarımızın eğitimlerini en üst seviyeye çıkarmak ve hasta beklentilerine duyarlı olarak Doğu Akdeniz bölgesinin öncü hastanesi olmaktır.

Yorumlar
Ahmet Kır :İnternetten randevu alamıyorum. İlgililerin bilgisine...
23.12.2009

METİN İLYAS DUMAN :çalışmalarınızı beğeniyle takdir ediyoruz doktorlarımız çok yoğun bu yoğunluğu azaltmanızı ve kişi başına doktor sayısının artmasını ve doktorlarımızın saat 1530 dan sonra bulamıyoruz ,birde çalışandan vizite kağıdı isteniyor neden, çalışmanızın başarısının devam ile saygılar
13.11.2009

Kübra BİLİCİ :HOCAM SİTE İYİ HOŞDA RANDEVU ALAMIYORUZ BEN NE ANLADIM BU İŞDEN GÖRÜNTÜ İYİ İCRAAT 0.
11.11.2009

BETÜL SİLER : GÖGÜS CERRAHİSİ DOKTORU ÇAĞLAR YILDIRIM'A BANA GÖSTERMİŞ OLDUĞU İLGİ VE ALAKASINDAN VE BENİ SAĞLIĞIMA KAVUŞTURABİLMEK İÇİN GÖSTERDİĞİ CABALARDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM
31.10.2009

Hasan Düzgünoglu :böle sahtekar doktorların böle güsel memlekette işiyoktur
11.03.2009

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]