İL İL HASTANELER

İstanbul Bilim Üniversitesi Avrupa Florence Nightingale Hastanesi Araştırma ve Uygulama Merkezi

  İstanbul Bilim Üniversitesi Avrupa Florence Nightingale Hastanesi Araştırma ve Uygulama Merkezi  
İstanbul Bilim Üniversitesi Avrupa Florence Nightingale Hastanesi Araştırma ve Uygulama Merkezi
Hastane Adı: İstanbul Bilim Üniversitesi Avrupa Florence Nightingale Hastanesi Araştırma ve Uygulama Merkezi
Telefon: (0212) 212 88 11
Faks: (0212) 212 77 22
Adres: Mehmetçik Caddesi Cahit Yalçın Sokak No: 1 Mecidiyeköy
İlçe: Şişli
İl: İstanbul
Web Adres: www.istanbulbilim.edu.tr
Harita: İstanbul Bilim Üniversitesi Avrupa Florence Nightingale Hastanesi Araştırma ve Uygulama Merkezi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

İstanbul Bilim Üniversitesi Avrupa Florence Nightingale Hastanesi Araştırma ve Uygulama Merkezi Hakkında

Misyonumuz

Çağdaş, bilimin gösterdiği yolda ilerleyen, ülkesine ve insanlığa hizmeti görev edinmiş bireyler yetiştirerek; sağlık-insan gücünün oluşmasına katkıda bulunmak.

Üniversite’nin tüm faaliyetlerinde benimsediği temel değerler; Sağlık bakımında en iyi düzeyde hizmet sunabilmek, İletişime açık, işbirliği anlayışında olmak, Yenilikçi, yaratıcı, destekleyici olmak, Farklılık gözetmeksizin birey yaşamlarına saygılı olmak, Sürekli mükemmelliğe ulaşmaya çalışmak, Çevreye saygılı, güvenilir olmak.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası platformda kendini kanıtlamış eğitmen kadromuzla, verdiğimiz eğitimin bilimselliği ve kalitesi ile sağlık eğitiminde ilklerin öncüsü olmak.

Yorumlar
Suat Gusinali :03.12.2010 tarihinde cumartesi günü için kızıma hepatit aşısısı yaptırmak için randevu aldık. Bize aşının bulunduğunu belirttiler. Kontrol içinde herzamamn gititğimiz doktorun orada olduğunu belirttiler. Cumartesi gittiğimizde ne aşı vardı ne de doktorumuz. Daha öncede telefonla yanlış bilgi vermişler di bu ikinci olay oldu. Artık santraldeki çalışanların vereceği bilgiye güvenemiyorum
06.12.2010

Yasemin Tiryaki :prof.dr esat eşkazan en son merter deki hizmet hastahanesindeydi.
09.11.2010

Ali Adıgüzel :Yakın zamanda hastanenize gelip muayene oldum, hastanenizde dikkatimi çeken yanlış olduğunu düşündüğüm bir uygulamanız hakkında fikir bildirmek istiyorum. Muayene sonrası işlemler için hastaların hasta halleri ile hasta işleri denen yerlerde sürünmesi çok mantıklı gelmiyor. Her banko bu işlemleri yapabilse ki buna benzer örnekler bir çok özel hastane yapıyor. Hasta halim ile evrak ile uğraşmak ciddi sıkıntı. Saygılarımla.
26.10.2010

Ayşe Yaman :prof. dok. esat eşkazanın hangi hastahanede olduğunu bulamıyorum lütfen bildirirmisiniz. (çok acil)
30.08.2010

FULYA YEŞİLDAL :İstanbul Bilim Ü. Avrupa Florence Nightingale Hastanesinde bir doktordan randevu alabilmek için saatlerce uğraştım fakat 4172 ve 3636 dahili numaraları asla telefonu açmadı, bir kaç kerede açıp kapattı, bu dahili numaraları kullanan kişiyi şikayet etmek istiyorum, gerçekten inanılmaz başarısız görevini yapmayan personellerin bulunduğu bir hastane.
31.03.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]