İL İL HASTANELER

Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi

  Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi  
Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi
Telefon: (0216) 586 33 33
Faks: (0216) 389 31 71
Adres: İstasyon Caddesi Doğan Sokak No: 13
İlçe: Kartal
İl: İstanbul
Web Adres: www.yavuzselimhastanesi.gov.tr
Harita: Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Hastanemizin yanında bulunan ve poliklinik olarak hizmet veren binalardan ilki 1966 yılında Dispanser olarak hizmete girmiştir. Daha sonra yanına ilave bir bina inşa edilerek 30 yataklı hastaneye çevrilmiştir. Kısa bir süre sonra hastane tekrar dispansere çevrilmiş ve ilave olarak 4 katlı bir bina daha inşa edilmiştir. Böylece 2142 metrekare alan üzerinde üç bina dispanser hizmeti vermeye başlamıştır.

Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi Hakkında

1966 yılında başlayan koşumuza her geçen yıl daha güçlü ve daha hızlı devam etmekteyiz. Kartal Yavuz Selim Hastanesi sürekli değişim ve gelişimin en güzel örneğidir. Hastanemiz bulunduğu bölge içerisinde, Toplam Kalite çerçevesinde, bünyesinde pek çok ilkler yapmış olup, modern teknoloji eşliğinde tıp alanında son tıbbi gelişmeleri takip ederek hastalarına kaliteli bir hizmet sunmanın çabası içerisindedir.

Hastanemiz, Nisan 2008 tarihinde ISO 9001 – 2008 Kalite Belgesini almıştır. Sağlık Bakanlığı’nın oluşturmuş olduğu Hizmet Kalite Standartları ve Toplam Kalite Yönetimi eşliğinde kendini sorgulayan, son değişim ve gelişmeleri takip ederek hastanemizde uygulamaya koyan, hep daha iyisi olmaya ve yapmaya çalışan, temel değerlerimizden ödün vermeden mükemmelliği yakalamaya çalışmaktayız. Her yıl umutları yeşertmek, hedefleri dinç tutmak için önümüze daha büyük hedefler koymaktayız.

Hasta ve çalışanlarımıza verdiğimiz hizmetleri bir adım daha ileriye götürmek için yüreğimizi sevgiyle, dinamik yapımızı ise heyecan, güç ve bilgiyle doldurduk. Hep en iyisi hep daha iyisi felsefesi ile üst yönetimimizin ve alandaki çalışma arkadaşlarımızın sonsuz destekleriyle yeni başarılara ve güzelliklere imza atacağımıza inanıyoruz.

Yorumlar
İsa Kıranşal :iki gün oldu kartal yavuz selim Devlet Hastanesi den randuman alamadim
08.09.2014

Hatice Elkan :hastanize randevu alamıyorm bu sorunu giderin hemen
06.07.2014

Hacer Ergün :kolay gelsin bütün dünyaya diş için çene cerrahine randevu bulamıyorum Allah teala rızası için randevu versin şu sistemi kolaylaştırın
18.03.2014

Altın Özcan :hasteneniz gerçekten çok iyi başarılı personelleri hastalarla çok ilgileniyo özellikle dr MAKSUT ve GÜLHAN ALTUNKAYA ALUÇ a sonsuz şükranlarımı sunuyorm teşekkür ederim
06.05.2011

Aysenursahinkaya :babam aradı ama açmadılar neden bilmiyorum :(
23.11.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

Anlaşmalı Kurumlar
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

 

[Hata Bildir]