İL İL HASTANELER

İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi

 İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi 
İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi
Hastane Adı:İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi
Telefon:(0216) 421 44 00
Faks:(0216) 421 43 96
Adres:Başıbüyük Mahallesi Süreyyapaşa
İlçe:Maltepe
İl:İstanbul
Web Adres:
Harita:İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Hastanemizin Kuruluş Amacı

Hastanemiz, çalışanların işyerinda çalışma şartlarına bağlı olarak pluşan bedensel ve ruhsal problemlerin tespit ve tedavisi amacıyla kurulmuştur. Şuanda da sağlıklı üretimin sağlanması için çalışanların işlerini yaparkende sağlık düzeylerini korumaları hatta geliştirmeleri için çaba harcanmaktadır.

İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi; sağlıklı yaşamın tüm insanların temel hakkı olduğu inancı ve anlayışı içinde, bilimsel çalışmaları takip eden ve eğitimli personeli ile bunu destekleyen, hizmet alanların ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutan, sağlık hizmetlerini en yeni teknolojileri kullanarak kaliteli ve zamanında sunan, çevreye ve insana saygılı, eşit, ilgili, anlayışlı ve güleryüzlü hizmet veren bir sağlık kuruluşu olmak ve hastalarının nezdinde tescil edilmiş bir devlet hastanesi olarak, sunduğu sağlık hizmetlerinin kalitesi ile bölgemizde bir marka haline gelmeyi kurumsal bir misyon olarak benimsemiş bir hastanedir.

Vizyonumuz

  • Ülkemizin meslek hastalıkalrı alanındaki en büyük referans merkezi olmaz.
  • Meslek hastalıkları alanında uzmanlık veren ilk eğitim hastanesi olmak.
  • En ileri teknolojileri kullanarak, eğitimli personeli ile dünya standartlarını yakalayıp ülkemizin geneline hizmet vermek.

 

[Hata Bildir]