İL İL HASTANELER

İstinye Devlet Hastanesi

  İstinye Devlet Hastanesi  
İstinye Devlet Hastanesi
Hastane Adı: İstinye Devlet Hastanesi
Telefon: (0212) 323 44 44
Faks: (0212) 277 61 10
Adres: İstinye Caddesi No: 98
İlçe: Sarıyer
İl: İstanbul
Web Adres: www.idh.gov.tr
Harita: İstinye Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

İstinye Devlet Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

Çağdaş bilim, teknoloji ve ahlaki değerlerimizin ışığında hastalarımıza, güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir kurumuz.

Vizyonumuz

Uluslararası alanda modern tıbbın ulaştığı uygulamaları takip ederek hastalarımıza örnek ve saygın bir sağlık kuruluşunda, koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetlerini en mükemmel şekilde alma ayrıcalığını sağlamak, hasta ve çalışan memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.

Kalite Politikamız

Güleryüzlü, güvenli, huzurlu, temiz bir ortamda, eşitlik ve karşılıklı anlayış ilkesi dahilinde, mevcut tüm imkanlarımızı kullanarak ve sürekli iyileştirme ilkesine uyarak çağdaş ve kaliteli sağlık hizmeti vermek.

Hasta ve çalışanlarımızın ihtiyaç, beklenti, hak ve sorumluluklarını hizmet sunumunun her adımında göz önünde bulundurarak yasa ve yönetmeliklere, meslek etiği ilkelerine uygun olarak çalışmak.

Yorumlar
Cengiz Tokgöz :kan tahlili sonuçlarını internetten öğrenmek için yeniden kan tahliline girmek ve akşama kadar da orada beklemek gerek. böylesine karmaşık bir internet sistemi hiçbir yerde yok. santralınız ise devre dışı.
12.05.2010

Kazım Ergenç :Hastanenizin tahlil sonuçlarına kesinlikle ulaşılamıyor. Hasta işlemlerinden tahlil sonuçlarına ulaşabilirsiniz deniliyor ama mümkün değil.Bu konuyu çözecek bir girişimde bulunulursa emenun oluruz.
01.02.2010

Burcu Falan Filan :Randevu aLma SaatLerını yazarSanız Sevınırım ..
20.01.2010

Emine Songur :bu hastaneyi tercih etmemin sebebi öncelikli olarak temiz olmasıdır.
11.11.2009

 

[Hata Bildir]