İL İL HASTANELER

Kağıthane Devlet Hastanesi

  Kağıthane Devlet Hastanesi  
Kağıthane Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Kağıthane Devlet Hastanesi
Telefon: (0212) 280 22 22
Faks: (0212) 280 05 00
Adres: Sanayi Mahallesi Şahinler Sokak No: 23
İlçe: Kağıthane
İl: İstanbul
Web Adres: www.kagithanehastanesi.gov.tr
Harita: Kağıthane Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden bir doktora soru sormak için tıklayınız. Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

T.C. Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mimar Kadir Topbaş tarafından 18.05.2005 tarihinde imzalanan protokol ve Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün 19.08.2005 tarih ve 6995 tarihli onayı ile 75 kadro yataklı "Kağıthane Devlet Hastanesi" adıyla hizmete açılma onayı verilmiştir.

Hastanemiz, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sağlık A.Ş. tarafından inşa edilmiş ve mevcut durumu ile devir edilmiştir.

Hastanemiz 14.11.2005 tarihinden itibaren poliklinik hizmeti, 08.01.2007 tarihinden itibaren yataklı tedavi hizmeti vermektedir.

Hastanemizde 17.07.2007 tarihinde ameliyathane açılmış olup beraberinde doğum hizmeti verilmeye başlanmıştır.

Kağıthane Devlet Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

Yasal ve ahlaki sınırlar çerçevesinde hasta ve çalışan haklarına saygı duyan ve gözeten, kolay ulaşılabilir, nitelikli, güncel ayaktan ve yatarak sağlık hizmeti sunmak.

Vizyonumuz

Tanı, tedavi uygulamaları ve bakım hizmetleri ile Türkiye'de örnek teşkil eden bir kamu sağlık kuruluşu olmak.

Yorumlar
Cihat Çembertaş :Sayın yetkililer gelen yorumları okuyunca ben yanlış bir hastahaneyemi gittim diye şaşkınım.acil bölümü ilgili ve bakımlı olabilir oysa yatan hastalarla ilgili yorum maalesef yok .özellikle hafta sonları ortalık maalesef içler acısı yatak ve nevresimler iğrenç deyiştirilmiyo çünkü kontrol yok .Hastahane başhekiminin dikkatine lütfen odalar kontrol edisin hiç ama hiç temizlik yapılmıyor lütfen sağlıklı gelen ziyaretçiler hasta olarak çıkıyor lütfen bunlar dikkate alınsın..
25.10.2014

Sibel Savruk :Oncelikle bu hastanenin başarısından dolayı tüm yönetimi ve ekibi kutlarım.Ozellikle sanayi mahallesi gibi cok karma bir kulturun bulundugu muhitte dahi bu dengeyi koruyabilmekteler.Ozel hastane muamelesi yapan bir kurum.Bir kac defa acil bolumunu kızım için kullandım.İnsanlar goz muayenesini bile acilden halletmeye calısıyor.Acilin acil durumlar için oldugunu dahi kavrayamıyorlar.Ben bile sinirlenirken ekip sakin kalmayı başarabiliyor.Temizligi ve cok iyi organize olmasıyla cok ciddi bir yük kaldırıyorlar.Ve buna ragmen geyet başarılılar.Benim devlet hastanesine bakış acımı değiştirmiştir bu kurum.Bence Şişli Etfalde bu konuda yönetim danısmanlıgı alabilirler.Çünkü oraya bir kere işim dustu ameliyat belgemin onaylatılması için gitmem gerekti,ameliyat sargılarımla iki doktorun birbirine trip atmaları nedeniyle saatlerce bekletildim.Bashekimi gormek için ugrastım, bırak bashekimi yaverini bile goremedim.Kucuk dagları onlar yaratmıs.Neden orada olduklerını unutmuslar.Bence o kadar kotu yonetimlere bu kadar buyuk yatırım ve hastaneler teslim edilmemeli.Bir yanda Kagıthane Devlet daha kucuk ama buyuk işler yapıyor, diğer tarafda şişli etfal daha buyuk ama ufak işleri bile yapamıyor.İkiside devlet hastanesi.Demekki yönetim gercek etkiymiş.Eski bir ata sozu, kimileri aşı taş eder, kimileride taşı aş eder.Hepsi bu...Tesekkurler Kagıthane Devlet ...
07.02.2014

Nihat Sayir :Goz mlyane
16.01.2014

Aysel B. :20 ekim 2013 pazar günü eli kesilen oğlumu acil servise götürdüm. o gece nöbetçi doktorlardan MURAT BEY e çok çok teşekkür ediyorum. yakasında okumuştum ama soyadını unuttum adıda oğlumla aynı oldyğu için aklımda kaldı. MURAT BEY ÇOK SAĞOLUN :))))) Pansuman odasındaki hemşirelere de yardım eden güvenliğe de teşekürler
24.10.2013

Ece Gürsoyoğlu :şahsen ben hiç beğenmiyorum.bikere bölümleri gerçekten yetersiz.uzmanları az ve hastalarla ilgilenlenen doktor görmek çok güç.herşey baştansalma bi şekılde işliyor.bikeresinde kan revan içinde hastaneye geldiğimi hatırlıyorum bi ambulans verıpte diğer hastanelere sevkiyat yapmamıslardı ogun bugundur o hastaneden nefret ediorum.bukadarda umursamaz olunamaz ki
03.12.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

Doktorlar
Uzm.Dr. Faruk Akçay Uzm.Dr. Faruk Akçay
Anlaşmalı Kurumlar
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

 

[Hata Bildir]