İL İL HASTANELER

Kahta Devlet Hastanesi

  Kahta Devlet Hastanesi  
Kahta Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Kahta Devlet Hastanesi
Telefon: (0416) 725 50 67
Faks: (0416) 725 65 02
Adres: Girne Mahallesi
İlçe: Kahta
İl: Adıyaman
Web Adres: www.kahtadevlethastanesi.gov.tr
Harita: Kahta Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Kahta Devlet Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

Yasalara ve etik kurallara bağlı kalarak, hasta ve çalışan memnuniyeti doğrultusunda, ulaşılabilir sağlık hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası standartlara uygun, tanı, tetkik, tedavi, bakım ve rehabilitasyon hizmetlerinin verildiği, bölgede izlenen bir kuruluş olmaktır.

Politikamız

Kalite yönetim sistemi şartlarına uygun, hizmet alan ve verenlerin istekleri doğrultusunda, sürekli kendini yenileyen, her yıl bir öncekinden daha kaliteli bir sağlık hizmeti sunmaktır.

Yorumlar
Reis :hastaneye sıra alınmıyo sisteminmiz karışmış ne yapıyorum olmuyo ben veysel zengin salkımbağı köyünden cafe işletiyorum sıra almaya geliyolar alamıyok sisteminiz karışmış lütfen düzeltin ....
30.12.2010

Meçhul :hastane güzel ferah geniş donanım süper. tek bir eksik var o da kalifiye elaman hiç yok gibi. doktorların işi zor. Allah yardımcıları olsun. karadüzen bir sistemle hizmete devam edeceğiz galiba. hastanenin yeniden alt yapısının yapılıp arşivciliğe geçilmesi lazım yoksa hep baştan mauyane olup bol bol ilaç kullanacağız.
07.11.2010

Mehmet Yaşar Yılmaz :Yeni hastanemizin memleketimize ve ilçemize hayırlı olmasını dilerim.Yanlız 02.11.2010 tarihinde hastanemizi azda olsa görme fırsatım oldu.gerçekten güzel bir bina ama temizlik hiç yok .Lavabolar çok berbat derecede kirli.Sular akmıyor.Lütfen bu temizliğe dikkat ediniz.Hasta olmayanlarda bu kirli ortamda inanınızki hasta olur.
02.11.2010

Veysel Zengin :yav bu sıra alma sisteminizi bi düzeltin ya her gün başka çeşit çıkıyo bazen diyo saa:12 00 den sonra ala bilirsiniz bazende diyo 07 00 den 15 00 arasında ala bilirsiniz ama olmuyo allah aşkına bu sitenizi düzeltin sıra alllamıyok köydeyiz zaten sırada allamasak kim saat 05 00 kalksın gelsin kahtaya lütfen düzeltin bu sitennizi
19.09.2010

Cumali Canördek :Ya iki saattir bir rendavü alamıyoruz.Bu nebiçim iştir.
02.08.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]