İL İL HASTANELER

Karabük Devlet Hastanesi

  Karabük Devlet Hastanesi  
Karabük Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Karabük Devlet Hastanesi
Telefon: (0370) 424 11 61
Faks: (0370) 370 45 62
Adres: Bayır Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi No: 32
İlçe: Karabük Merkez
İl: Karabük
Web Adres: www.karabukdh.gov.tr
Harita: Karabük Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Karabük Devlet Hastanesi 1967 yılında 50 yatak kapasiteli olarak kurulmuş, daha sonra 150 yatak kapasitesine çıkarılmıştır. Karabük’ün il olmasından sonra hastanemizin önemi daha da artmış ve yalnızca il merkezindeki hastalara değil, çevre il ve ilçelerdeki hastalara hizmet veren bir bölge hastanesi konumuna gelmiş olup 9 Mayıs 2001 tarihinde bakanlığımız Ted. Hiz. Gn. Müdürlüğü’nün onayları ile 302 yatak kapasiteye ulaşmıştır.

2003 yılında polikliniğe gelen hasta sayısı 204.997 iken bu sayı 2007 yılında 455.000 e ulaşmıştır. Günlük ortalama 1900 hastaya poliklinik hizmeti verilmektedir. Ayaktan hastanın refakatçisi, yatan hasta ve ziyaretçisi düşünüldüğünde hastanemiz günlük 5.000 hasta ve hasta yakınına hizmet vermektedir.

Karabük Devlet Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

Hasta ve yakınlarının haklarını, sağlık hizmetinin her adımında göz önünde bulundurarak, üretkenliği, işbirliğini ve dayanışmayı besleyen bir çalışma atmosferi içerisinde, yüksek beceri, şefkat duygusu ve insan onuruna saygılı bir şekilde, modern hastaneciliğin gerektirdiği sağlık hizmetlerini, kesintisiz, güvenilir ve evrensel standartlarda sunarak, toplumun beden ve ruh sağlığının korunmasına, onların iyilik hallerinin sürekliliğine profesyonel bir katkı sağlamaktır. Biz hastane ve çalışanlar olarak; bilimsel ve vicdani etik ve ilkelerden asla taviz vermeden, insana saygılı, açık, dürüst, güvenilir ve en yüksek kalitede sağlık hizmetini sunmaya adadık. Kendimizi adadığımız işin insanlık için anlamını, önemini ve kutsallığını asla unutmuyoruz.

Vizyonumuz

Biz hastane ve çalışanlar olarak; hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı, uluslar arası akreditasyon ve kalite yönetim sistemlerini uygulayarak mükemmeliyete ulaşmayı hedefleyen, hasta ve çalışan memnuniyetinin mükemmele ulaştığı, sağlık hizmetinde güveni, saygıyı ve hasta memnuniyetini temel ilke edinmiş, çalışanları ile bütünleşmiş, kurumsal kimliği ile öne çıkan, bölgemizde sağlık hizmeti konusunda referans merkezi bir kurum olarak, insanların sağlık bakım ihtiyacı olduğunda gelmek istedikleri ilk yer olarak tanınmak istiyoruz.

Yorumlar
Ahmet İleri :misyonumuz vizyonumuz diye yazmışsınız ama orada yazanları kendiniz hiç okudunuz mu acaba .. Hastane değil hastalık yuvası...Hastaneden taburcu olanlar psikolojik tedavi ihtiyacı duyuyor. .. Milletin Doktorları neden dövdükleri ni merak edenler bu hastaneye gelip tedavi olmayı denesin.adam katil bile olur böyle yerlerde ...Devam edin siz bir gün müstehakınızı bulursunuz...
26.05.2014

Elif :Sevgili başhekim sağlık adına hizmet verdiğinizi saniyosunuz ama hastanenizin sağlıktan hijyenden haberi yok hayatımda böyle pis bir devlet hastanesi daha önce hic görmedim dönüp bi yaptığınız işi elestirseniz iyi edersiniz insanların sağlığıyla oynuyorsunuz.
10.03.2014

Suna :SAYIN HASTANE YÖNETİMİ SANTRALİNİZDEKİ VE ÖZELLİKLE PATOLOJİ LABRATUARINIZDAKİ ÇALIŞANLARINIZA TELEFONLA BAKMALARI HUSUSUNDA EĞİTİM VERMENİZ GEREKMEKTE OLDUĞUNU HATIRLATALIM AYRICA HASTALARA BU KADAR İLGİSİZ DAVRANMAYIN ÇÜNKÜ SİZLERDE BİRGÜN HASTA OLACAKSINIZ BUNU BİLİN İSTERSENİZ......
09.10.2013

Ayla Turgut :pazar günleri santral çalışmıyo mu??
22.09.2013

Servet Gül :neden internetten randevu sisteminiz etkin değil anlamıyorum.
31.07.2013

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]