İL İL HASTANELER

Kastamonu Devlet Hastanesi

  Kastamonu Devlet Hastanesi  
Kastamonu Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Kastamonu Devlet Hastanesi
Telefon: (0366) 214 10 53
Faks: (0366) 214 24 27
Adres: Saraçlar Mahallesi Araç Caddesi
İlçe: Kastamonu Merkez
İl: Kastamonu
Web Adres: www.kastamonudh.gov.tr
Harita: Kastamonu Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden bir doktora soru sormak için tıklayınız. Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Dr. Münif İslamoğlu Kastamonu Devlet Hastanesi 1938 yılında Kastamonu Saraçlar Mahallesinde 50 yataklı olarak hizmete açılmıştır.

4 ayrı zamanda yapılan 4 ayrı bina birbirlerine koridorlar ile bağlanmaktadır. Son derece plansız geliştirilen hastane binası zaman zaman yapılan iyileştirmeler ve tadilatlar ile modern bir görünüme kavuşturulmaya çalışılmıştır. Personel ve cihaz donanımı çok üst düzeyde olan hastanemizde otelcilik ve sağlık hizmetinin en kalitelisi verilmeye çalışılmaktadır.

Kastamonu Devlet Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

İnsan Sağlığı ile ilgili hizmetleri, çağdaş standartlar doğrultusunda etkili, güvenli, kesintisiz ve doğru zamanda sunmak, sonuçlarını izlemek ve değerlendirmektir.

Vizyonumuz

Güçlü bir takım ruhu ile hoşgörü saygı ve dürüstlüğü ön planda tutarak sağlık hizmetlerinde kaliteye ve mükemmele ulaşmaktır.

Yorumlar
İsmail Sağlam :amuayene randevusu almak için internetten bir adet gov tr internetadresi ve bir adet randevu telefon numarasısı verilmesine rağmen, verilen randevu telefonu arandığında bu telefondan randevu verilemiyeceği, internet adresinnede defalarca girilmeye çalışıldı isede giriş yapılamamıştır. Randevu için girilemiyen internet adreinin ve randevu verilmiyen telefon numarası ile bizleri yanıltmakta ve mağdur edilmektedir. Bizleri özel sektörün telefonundan aramaya mecbur bırakılmaktadır.Bu sistemin düzeltilmesi için ilgililerin dikkatine arz ederim.
08.05.2014

Canan Hanoğlu :sonderece bakımlı temiz bir hastane personelide aynı Güleryüz ve ilgili
08.04.2014

Doktorlar
Op.Dr. Alptekin Memiş Op.Dr. Alptekin Memiş

 

[Hata Bildir]