İL İL HASTANELER

Kelkit Devlet Hastanesi

  Kelkit Devlet Hastanesi  
Kelkit Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Kelkit Devlet Hastanesi
Telefon: (0456) 317 11 16
Faks: (0456) 317 15 72
Adres: Atatürk Mahallesi Şeker Caddesi No: 74
İlçe: Kelkit
İl: Gümüşhane
Web Adres: www.kelkitdevlethastanesi.gov.tr
Harita: Kelkit Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Amacımız, insan sağlığı ile ilgili hizmetleri, çağdaş standartlar doğrultusunda, etkili, güvenli, kesintisiz ve zamanında sunmak, sonuçlarını izlemek ve değerlendirmektir.

Hastanemiz, bilgi, tecrübe ve güvenin üzerine yükseltilmiş bir temelle, ilkeli, dürüst, kaliteli ve güvenilir hizmet vermeyi amaç edinmiş çalışanları ve yönetimi ile bir bütün halinde yüksek performansla insan sağlığı için gereken çabayı gösterir.

Kalite tüm çalışanların sorumluluğundadır.

Katılımcı olmak, iyi iletişim kurmak, temiz, güvenli ve düzenli bir çalışma ortamı sağlamak, sürekli iyileşmek kalite için vazgeçilmez önceliklerimizdir.

Biz, kendi alanımızda sürekli gelişen, beklentilere en iyi cevap veren bir ekip olarak, en son teknoloji ile tüm dünyaya hitap etmeyi hedeflemekteyiz.

Tüm çalışanlar, bu hedefe ulaşmamız ve zirvede sürekli kalabilmemiz için, gerekli itinayı göstermekle görevli ve sorumludur.

Kelkit Devlet Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

İnsan Sağlığı ile ilgili hizmetleri, çağdaş standartlar doğrultusunda etkili, güvenli, kesintisiz ve doğru zamanda sunmak, sonuçlarını izlemek ve değerlendirmektir.

Vizyonumuz

Güçlü bir takım ruhu ile hoşgörü saygı ve dürüstlüğü ön planda tutarak sağlık hizmetlerinde kaliteye ve mükemmele ulaşmaktır.

Yorumlar
Mustafa Yüksel :yapacak yorumyok böyle sorumsuz bir hastane doktor toplulugu bulunan bir hastane ben birdaha gitmemeyi düşünüyorum gidenide engelleyip rezillik cekmesini engel olacagım yapılan sadece vaat etmek başka birşey yok
18.10.2013

Murat Akyol :gercekden yeni hastanemiz çok iyi bir tasarım ve kalite ile hazırlanmış halkımıza hayırlı olsun tek eksik olarak kıdemli ve tecrübeli idari boyutu çok iyi olan bir başhekim eihtiyaçımız var oda zamanla olaçağı kanatındayım
28.01.2010

Hasan Yılmaz (Samsun Terme) :nisan ayında ordaidim güzel bir yapı güleryüzlü personel kelkit halkına hayırlı olsun. ayrıca kekit şirin bir yer
18.12.2009

Leyla Mutlu :tek kelimeyle mükemmel herkes saolsun
04.11.2009

Hatice Uyar :nihayet soruma bir cevap alabildim teşekkür ediyorum arkadaşım fakat kadın doktormu yoksa erkekmi bunu bilmek istiyorum bilğilendirirseniz sevinirim.......
13.07.2009

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]