İL İL HASTANELER

Kilis Devlet Hastanesi

  Kilis Devlet Hastanesi  
Kilis Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Kilis Devlet Hastanesi
Telefon: (0348) 822 10 10
Faks: (0348) 813 34 13
Adres: Aşıt Mahallesi Hastane Sokak No: 31
İlçe: Kilis Merkez
İl: Kilis
Web Adres: www.kilisdh.gov.tr
Harita: Kilis Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Kilis Devlet Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

            Toplumun yaşam kalitesini yükseltmek üzere koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetini güvenilir, değişen teknolojiye uygun, hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, çağdaş, herkese eşit ve zamanında sunmaktır.

 

Vizyonumuz

         Topluma sağlık hizmeti sunumunda tıbbı teknojiye ayak uydurarak medikal alandaki en son gelişmeleri yakından takip edip hastanemiz bünyesine katmak,yüksek kalite satndartlarını yakalayarak hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini yaratmada kararlı ve güvenilir olmak ve halkımızın sağlıklı yaşam ortağı olmaktır.

 

Yorumlar
İbrahim Halil :geçenlerde akrabam ameliyat oldu ameliyat haneyi çok begendim özellikle personel Erdal Denize ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz
13.09.2014

Zeliha Gül Özçil :güzel bir hastane fakat çok sıra var.
11.04.2011

Tuncay Ahmetoğlu :Oğlum 6 yaşında ali rıza ahmetoğlunun kolunda çatlakla ilgili gece saat 22.00 gelerek acil ameliyat eden muhammet ali BEKİR hocaya ve fizik tedevisi için yardımcı olan engin ŞANAL hocaya ve özellikle 1 ay özel ilgi ve alakayla oğlumu sağlığına kavuşturmada büyük emeği olan fizyoterepist ebru hanıma sahsım oğlum adına teşekkür ederim.
12.02.2011

Metin Karadaş :Bugün 30.01.2011 saat 18.28 online randevu almak için defalarca denememe rağmen sayfada Hata! Internet Explorer www.kilisdh.gov.tr sitesini bulamadı hatasını alıyorum.Sayfaya neden ulaşamıyorum???? Bu iş bu kadar zor mu?
30.01.2011

Fatma Çelik :merhabalar ben istanbulda oturuyorum kilisliyim geçen yıl eşim 2 kere ameliyat oldu hastaneden çok memnun kaldık ama sorun insanlarımızda çook pisler hastaneyi evlerinden daha temiz tutmalılar çünkü oraya sağlıkları için geliyorlar personele ve doktorlara başarılar diliyorum zaten başarılılar bende hastanede çalışmak isterim
19.12.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]