İL İL HASTANELER

Türk Kızılayı Bakırköy Şubesi

  Türk Kızılayı Bakırköy Şubesi  
Türk Kızılayı Bakırköy Şubesi
Hastane Adı: Türk Kızılayı Bakırköy Şubesi
Telefon: (0212) 543 67 70
Faks: (0212) 543 67 73
Adres: Zeytinlik Mahallesi Yakut Sokak No: 19
İlçe: Bakırköy
İl: İstanbul
Web Adres: www.kizilaybakirkoy.org.tr
Harita: Türk Kızılayı Bakırköy Şubesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Kızılay Bakırköy Şubesi olarak, Türkiye' nin ilk ve en büyük insani yardım kuruluşu olan Kızılay' ın, hizmet elçisi olmaktan duyduğumuz gururu değerli halkımızla paylaşıyoruz.

İnsaniyetçilik, ayrım gözetmemek, tarafsızlık, bağımsızlık, hayır kurumu niteliği, birlik ve evrensellik ilkelerine bağlı olarak hizmetlerini sürdüren Kızılay Bakırköy Şubemiz, sağlık ve sosyal dayanışma alanında hizmet kapasitesini arttırmak için çalışmaktadır. Bakırköy’ deki tüm vatandaşlara, fakir ve yaşlı hastalara çağın gerektirdiği sağlık donanımını, ihtimamla sunmak için hizmet yuvalarının sayısını arttıran şubemiz, değerli Yönetim Kurulu üyemiz Sn. Ali Rıza Mete tarafından yaptırılan ve 2006 yılı içinde hizmete giren Kızılay Niyazi Mete – Ali Rıza Mete Tıp Merkezi ile Bakırköy' de halk için halkın yanında olmaya devam edecektir.

Türk Kızılayı Bakırköy Şubesi Hakkında

Görevimiz

Toplumun güç ve kaynaklarını harekete geçirerek, insan saygınlığının korunması doğrultusunda her koşulda, yerde ve zamanda muhtaç ve korunmasız insanlara yardım etmek ve toplumun afetlerle mücadele kapasitesinin geliştirilmesini desteklemek.

Hedefimiz

Tüm toplumu kucaklayan ve tüm toplumun kucakladığı, ulusal ve uluslar arası düzeyde saygınlığını ve hizmet kalitesini sürekli geliştiren bir insani yardım kuruluşu olmak.

Yorumlar
!! :sabahtan beri randevu almak için uğraşıyoruz ama sizin çalışanlarınız sanıyorum o saate çalışmıyor çünkü telefon açılıyor onlar orada muhabbet ederken biz burada Kızılay'dan hizmet almaya çalışıyoruz,DALGA GEÇER GİBİ TELEFONU AÇIK TUTMANIN DA NASIL BİR MANTIK ÇERÇEVESİNDE ÇALIŞMA SİSTEMİ OLDUĞUNU DA SORGULAMIŞ OLUYORUZ .Saat 19:23 /06.12.2014 tarihinde dahiliyede çalışanlar hakkında gerekli yerlere müracat ve şikayette bulanacağımdan şüpheniz olmasın
06.12.2014

Erhan Ersever :Valla ben bu Bakırköy Kızılay'daki kulakçı amcadan şikayetçiyim. Geçen sene kulağım tıkandığı için kulağımı açtırayım dedim, vakumlu aletle kulağın çok fazla derinine girdiği için tansiyonum 2'ye düştü, zor kurtardım kendimi. Kulak bölümü sakat yani, tavsiye etmem. Kulak yıkatırken vakumlu aletlere dikkat! En iyisi yıkatmak...
08.11.2009

 

[Hata Bildir]