İL İL HASTANELER

Türk Kızılayı Bayrampaşa Şubesi

  Türk Kızılayı Bayrampaşa Şubesi  
Türk Kızılayı Bayrampaşa Şubesi
Hastane Adı: Türk Kızılayı Bayrampaşa Şubesi
Telefon: (0212) 613 91 06
Faks: (0212) 544 82 35
Adres: Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi Özel İdare İş Merkezi Kat: 2 No: 242
İlçe: Bayrampaşa
İl: İstanbul
Web Adres: www.kizilay.org.tr
Harita: Türk Kızılayı Bayrampaşa Şubesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Kızılay Bayrampaşa Şubesi 1964 yılında kuruldu. O yıllarda Bayrampaşa, halkının çoğunluğunu göçmenlerin oluşturduğu fakir bir semt idi. Yardımlar bölgeye ancak civar semtlerdeki Kızılaylar aracılığıyla güçlükle ulaşıyordu. Kızılay yardımlarının bu fakir bölgeye daha kolay ulaşabilmesi için zamanın valisi, o sırada muhtarlık yapmakta olan Şerafettin Hülagü’ ye Bayrampaşa’da bir Kızılay Şubesi kurmasını önerdi. Böylece Kızılay Bayrampaşa Şubesi kiralık küçük bir ofiste Şerafettin Hülagü başkanlığında faaliyete geçti.

Türk Kızılayı Bayrampaşa Şubesi Hakkında

Bir soba ve bir doktorla hizmete başlayan Kızılay Bayrampaşa Şubesi Uzman Doktorları kaliteli idari ve sağlık personeli ile iki ayrı modern Tıp Merkezinde ve Aşevinde kaliteli ve ucuz hizmetle halkın sevgi dolu takdirini kazanmanın gururunu yaşamaktadır.

Gelişen ve büyüyen Kızılay Derneğinin yeniden yapılanma sürecinde yerini alan Şubemiz sağlık alanında Kalite Belgesi almak için de çalışmalarına başlamıştır. Şubemizin en kısa sürede bunu başarıyla gerçekleştireceğine inanıyoruz.

Yorumlar
Selver Demir :2007'de hastanenize gelmişti zeliha karadeniz'in hastasıydım tedaviye başlamıştım yarıda bırakmak zorunda kaldım şuan zeliha hanım hastanenizde göreve devam ediyomu bu konuda beni bilgilendirirseniz çok iyi olacak en kısa zamanda yanıtınızı bekliyorum
26.12.2009

 

[Hata Bildir]