İL İL HASTANELER

Kocaeli Devlet Hastanesi

  Kocaeli Devlet Hastanesi  
Kocaeli Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Kocaeli Devlet Hastanesi
Telefon: (0262) 309 20 20
Faks: (0262) 309 25 05
Adres: Turan Güneş Caddesi Cedit Mahallesi Saraybahçe
İlçe: Kocaeli Merkez
İl: Kocaeli
Web Adres: www.kocaelidh.gov.tr
Harita: Kocaeli Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Kocaeli Devlet Hastanesi 1945 yılından beri nitelikli sağlık hizmeti sunarak bölgesinde hep lider sağlık kuruluşu olmayı başarmıştır. Özellikle acil vakalarda hasta sevk oranı %0,2’nin altında olan hastanemizde en ağır vakalar bile eğitim hastaneleri düzeyinde tedavi edilmektedir. Sağlıkta çıtayı daima yükseltmeyi kendisine hedef olarak seçmiş olan kurumumuzda yeniden yapılanma ve modernizasyon çalışmaları süratle devam etmektedir.

Kocaeli Devlet Hastanesi Hakkında

Misyon ve Vizyonumuz

Halkımızın hem fiziki hem de psikolojik sağlığını korumayı, bilgi çağının gereklerine paralel olarak teknolojiyi en üst düzeyde kullanarak dalında uzmanlaşmış hekim ve personeli ile insanımıza en çağdaş ve kaliteli sağlık hizmetini sunmayı amaçlar.

Hastanemizin Vizyonu

  • Hizmet sunumunun en konforlu ve ileri teknoloji ile kullanıldığı
  • Halka ve personeline yakın bir yönetim modelinin tercih edildiği
  • Hasta memnuniyetine çok önem veren
  • Bölgesinde lider bir sağlık kuruluşu olmaktır.
Yorumlar
Ali Şahin :Merhaba, Kocaeli'de eğitim gören oğlum Mete ŞAHİN 18.02.2014 günü aniden fenalaşmış ve Hastanenize kaldırılmıştır. Yapılan ilk müdahale ve tedaviden sonra 24.02.2014 günü hastanenizden taburcu edilmiştir. Bu geçen çok kritik zaman içerisinde, Öncelikle, hastamızı bir an önce acil bölümüne yetiştiren ambulans ekibine, Acil bölümünde gereken müdahaleyi yapan Uzm.Dr. Doğan ERÇİN ve ekibine, Onkoloji Yoğun Bakım Bölümünden Uzm.Dr. Nurcan GENEL ve ekibine, Göğüs Hastalıkları Servisinden Uzm.Dr. Fatih TURAN ve ekibine, olmak üzere hastanın ailesi olarak bütün hastane personelinize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sağ olun, Var olun... Ali ŞAHİN Elmadağ/ANKARA
05.03.2014

Emre Kürkan :dayımı siz kurtardınız size çok teşekür ederim dayımın adı FERHAT GENÇ
05.09.2013

Nedim Dalca :telefonla tüm devlet hastenelerini aradım.Bunlara kadın doğum ve çocuk hasteneside dahildir. Bırakın telefon ile randevu almayı. Telefonları açıp cevap veren bile yok.Hastaneler hakkındaki bilgilerde yüksek teknoloji kullanıyoruz diye böbürleniyorsunuz ama tüm mhastane sayfaları error veriyor. Öncelikle bunları düzeltirseniz sevinirim.
12.03.2011

Kami Söner :ya arkadaş biz kızılaya bi randevu alamadık yardımcı olun ne biçim iş ya bu !!!!!!
27.02.2011

Vatandaş :15 gündür randevu alamıyorum ne netten nede telden neden
10.01.2011

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]