İL İL HASTANELER

Koşuyolu Böbrek Taşı Kırma Merkezi

  Koşuyolu Böbrek Taşı Kırma Merkezi  
Koşuyolu Böbrek Taşı Kırma Merkezi
Hastane Adı: Koşuyolu Böbrek Taşı Kırma Merkezi
Telefon: (0532) 316 67 48
Faks: (0216) 326 44 75
Adres: Kalfaçeşme Sokak 2/1 D: 2 Koşuyolu
İlçe: Kadıköy
İl: İstanbul
Web Adres:
Harita: Koşuyolu Böbrek Taşı Kırma Merkezi Haritası için Tıklayın.
Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Koşuyolu Böbrek Taşı Kırma Merkezii böbrek ve diğer üriner sistem taşlarının eswl, endoskopik (üreterorenoskopik), perkutan ve açık cerrahisi konusunda hizmet vermektedir. Ayrıca ürolojik hastalıkların tanı ve tedavisi yapılmaktadır. Sürekli yenilenen hizmetlerimiz ve güler yüzlü personelimizle ihtiyaç duyulan her an hizmetinizdedir. Web sitemizde sık karşılaştığımız ürolojik hastalıklar ve bunların tedavi yöntemlerini sizlere sunmaya çalıştık.

Koşuyolu Böbrek Taşı Kırma Merkezi Hakkında

Üreter ve Mesane taşlarında cerrahi veya endoskopik tedaviye karar vermeden mutlaka bize de danışın. Wolf Piezolith 2300 ESWL aleti ile böbrek, üreter ve mesane taşlarında oldukça yüksek bir başarıya sahibiz. Anadolu yakasında ultrasonik olarak taşkıran bu cihazla hizmet veren; tek merkez olarak çalışmaktayız.

Taş hastalarımıza ellerindeki tetkikleri ile (röntgen filmleri, ivp, idrar ve kan tetkikleri, ultrasonografi) bize müracaat ettiklerinde muayene ücreti alınmadan taş kırma hakkında bilgi verilmektedir.

WOLF marka USG görüntüleme sistemi ile çalışan ESWL cihazımızın konforunu yaşayın.

Koşuyolu Böbrek Taşı Kırma Merkezi olarak amacımız üriner sistem taşlarınızda cerrahi tedaviye gerek kalmadan kırılmasını sağlamaya çalışmaktır.

Yorumlar
Suffering From Kidneystone :sitede verilen telefon numarasindan kadin sagligi merkezi cikiyor, kapanmis dediler!!!
28.09.2010

Mehmet Küçük Solak :1.5 santim büyük ssklı kurumlara bu taşın kırılma fiyatları nekadardır teşkürler
06.04.2010

Mesut Mollaoglu DANIMARKA :mrb ben bobreklerimde gecen sene 23 aralik 2009 sol bobrekelrimde ameliyat oldum kapali yani idrar yolunda tasi aldilar tam bir ay sonra 22 ocak 2010 sag bobreklerimde 5 adet tas var dediler ondan lazerle kirdialr ve aradan bir ay sonra 23 subat 2010 hastaneye rontgen ve makineye girdiim sonucta bir tas kirilmamis ve tekrar ameliyat olma riskin var dediler ve ilk ameliyatimda zorlanmadan dolayi fitik olustu ve 14 nisan 2010 gunu bu seferde fitiktan olacam sizinle bu bobrek hakkinda ve ameliyatlarimda bilgi edinmek istedim tesekkur ederim
21.03.2010

Anlaşmalı Kurumlar
Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

 

[Hata Bildir]