İL İL HASTANELER

Kudret Göz Hastanesi Ankara

  Kudret Göz Hastanesi Ankara  
Kudret Göz Hastanesi Ankara
Hastane Adı: Kudret Göz Hastanesi Ankara
Telefon: (0312) 446 64 64
Faks: (0312) 446 47 71
Adres: Kennedy Caddesi No: 71 Kavaklıdere
İlçe: Çankaya
İl: Ankara
Web Adres: www.kudretgoz.com
Harita: Kudret Göz Hastanesi Ankara Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Kudret Göz Ankara, 13 Mayıs 2002 tarihinde Kennedy Cad. No: 71 Kavaklıdere/ANKARA adresinde faaliyete başladı. Grubumuzun ilk hastanesi olan Kudret Göz Hastanesi ANKARA, 24 Adet tek kişilik hasta odası, 4 adet ameliyathanesi, 12 adet Doktor muayene odası ve 5 adet tetkik odası ile sizlere hizmet vermektedir.

Kudret Göz Hastanesi Ankara Hakkında

Vizyon

Hastanemiz, kaliteli hizmet anlayışı ile hastalarına memnuniyeti yaşatan, hizmet verdiği toplum tarafından sürekli tercih edilen ve referans olarak gösterilen kuruluş olmak hedefindedir.

Misyon

Hastanemiz, teknolojik gelişim ve yeniliklerin sürekli takibi ile en gelişmiş cihazlara sahip olmak, kaliteye, etik davranışa, hizmet içi personel eğitimine önem vererek toplam kaliteyi sağlamak ve hastalarına güvenilir bir ortamda hizmet sunarak hasta memnuniyetini sağlamak amacındadır.

Yorumlar
:5 AY ONCE INTRALASIK AMELIYATI OLDUM SAG GÖZUMDE GORME SIKINTISI YASIYORUM KONTROLE GITTIM HIC BIR SORUN YOK DENILDI SORUN YOKSA GÖZUM DE NEDEN GÖRME BOZUKLUGU VAR SU AN BUNUN CEVABINI KIM VERICEK BANA
30.09.2014

Berna Bulut : ifade ettiği vizyonu ve misyonuna bu kadar tezat bir kurum görmedim.kesinlikle memnun değilim ve çok pişmanım.yorumları okuyan, hastane tercihinde kararsız herhangi birine belki bir yardımı dokunup büyük bir yanlıştan döndürmek maksadıyla yinede bir iyilik yapmak isteyerek yorumumu paylaştım.ifade edecek sözcükler bulamıyorum..iyigünler
11.05.2011

Rıza Gönül :kudret göz hastanesinin çalışanları kanaatimce çok kaba,hizmet kalitelerini de beğenmedim,saygılarımla.
01.12.2009

Anlaşmalı Kurumlar
Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

T.B.M.M. Mensupları
T.B.M.M. Mensupları

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

 

[Hata Bildir]