İL İL HASTANELER

Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi

  Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi  
Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi
Telefon: (0212) 594 12 54
Faks: (0212) 476 42 59
Adres: Uğur Mumcu Mahallesi 2116 Sokak No: 30 Sultançiftliği
İlçe: Gaziosmanpaşa
İl: İstanbul
Web Adres: www.lutfiyenuriburatdh.gov.tr
Harita: Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Hastane binamız rahmetli Lütfiye ve Nuri Burat tarafından bağışlanmış ancak  Bakanlığın  hastane  projeleri göz önüne alınmadan inşa edilmiştir. 1987 yılında 40 yataklı bağımsız bir doğumevi olarak faaliyete geçmiştir. Takip eden yıllarda yatak işgal oranları ve verimlilik düşünce önce Şişli Etfal Hastanesi'ne (1995 yılında) daha sonrada Süleymaniye Doğumevi'ne (1996 yılında) bağlanarak hizmet vermeye devam etmiştir. Ancak artan nüfus yoğunluğu nedeni ile; ilçede Devlet Hastanesi ihtiyacı doğmuş ve 21 Temmuz 1998 yılında aynı binaya tadilat yapılarak ve büyütülerek 50 yataklı devlet hastanesine dönüştürülmüştür.

Hastanemiz Barbaros Hayrettin Paşa Semt Polikliniği ile birlikte günde 1200-1500 hastaya poliklinik hizmeti, bunun yanında günde 15-20 ameliyet ve %80 yatak doluluk oranıyla, tam kapasite çalışan laboratuar ve radyoloji birimleri ile bölge insanına kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi Hakkında

Vizyon

İnsan onuruna yaraşır kalitede sağlık hizmeti üretmek, Üretilen hizmetin adalet, eşitlik, zamanında ulaşılabilirlik, kriterlerine uygun olarak sunumunu gerçekleştirmek vizyonumuzdur.

Misyon

Tüm mevzuatların ışığı altında; kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak sağlık hizmeti üreten ya da tüketen insanların memnuniyetinin ön planda tutulduğu düzenlemeler ile hizmet kalitesini sürekli iyileştirerek (geliştirerek) en doğru sağlık hizmetinin sunumu misyonumuzdur.

Yorumlar
Buket Aslan :randevu almak istiyoruz ama telefonları açan olmuyor zor durumda kalıyoruz lütfen duyarlı olun
18.05.2010

Evren Bükecik :selam arkadaşlar şunu yeni ögrendim hafta içi sabahları randevu alabilmek için sabah saat 09:05 den itibaren alınmalıdır.. cumartesi ve pazar günü randevu alamıyoruzz.. pazartesi ye randevu randevu alabilmek için cuma gününden alınması gerekiyormuş bilginize duyurulur..(Evren BUKECİK)
24.03.2010

Burak Yılmaz :her hastane internetle randevu verıyo sız neden vermıyosunuz ne zaman hızmete gecek bu sıstem:)
10.01.2010

MURAT UYSAL :TELEFONLA RANDEVU ALMAK ÇOK ZOR İNTERNET TEN RANDEVU ALMA SİSTEMİNE TÜM HASTANELER GEÇTİ SİZ NEZAMAN GEÇMEYİ DÜŞÜNÜYORSUNUZ BİRAN ÖNCE GEÇERSENİZ İYİ OLUR
19.12.2009

Mizgin Kızıl :offfffff niye randevu alamıyoruz internetten alınmıyor telefondan alınmıyor yardım edermisiniz cvp bekliyorum
19.11.2009

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]