İL İL HASTANELER

Maltepe Görüntüleme Merkezi

  Maltepe Görüntüleme Merkezi  
Maltepe Görüntüleme Merkezi
Hastane Adı: Maltepe Görüntüleme Merkezi
Telefon: (0216) 457 97 97
Faks: (0216) 457 98 00
Adres: E5 Karayolu Gülsuyu Yan Yol Filuşu No:16 34846
İlçe: Maltepe
İl: İstanbul
Web Adres: www.maltepegoruntuleme.com
Harita: Maltepe Görüntüleme Merkezi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden bir doktora soru sormak için tıklayınız. Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Hakkımızda MGM dünya standartlarında hizmet sunan “Kaliteli Görüntüleme ve Tanı Merkezi” unvanını “Doğru Tetkik – Doğru Teşhis” becerisi ile oluşturmuş ve adının güven ile eş anlama gelmesini sağlamıştır. Kurumumuz 2004 yılı itibariyle Maltepe E5 Karayolu üzerindeki müstakil binasında Levent Çelik, M.Oğuz Cantimur ve M.Nuri Tasalı tarafından kuruldu. Hizmete girdiği ilk günlerde 17 personel ile MR, MRAnj., RD, MAM, KD ve Lab. alanında hizmet verirken 2005 yılı sonlarında BT ve NT’ninde katılmasıyla tanı ve görüntüleme olarak geniş bir yelpazede hastalarına kaliteli ve iyi bir hizmet vermeye devam etmektedir.

Kurumumuzun amacı; koşulsuz müşteri memnuniyetini en önde tutup, hasta istek ve ihtiyaçlarını donanımlı ve deneyimli personelimizle tam olarak karşılamaktır.

Bünyesinde bulunan en son teknolojiye sahip geniş radyoloji parkı ile sağlığınıza ışık tutmaya devam ediyor. Yapılan incelemeler konularında uzman radyologlar tarafından değerlendirilmekte, raporlarıyla birlikte yine dijital ortamda merkezimizin tüm birimlerine bilgisayar ağı ile gönderilmektedir. Merkezimiz bu sistemle diğer merkezlerle de bağlantı kurabilmekte ve bilgi alışverişinde bulunabilmektedir. Bu işlev için gereken PACS (Picture Archiving and Communication System) ve Görüntü Bilgi Sistemi (RIS; Radiology Information System)sayesinde merkezimizde bulunan polikliniklerimizde kâğıtsız ve filmsiz bir ortamda çalışılmaktadır.

Radyolojik incelemelerinizden elde edilen görüntüler dijital ortamda, tek bir merkezde toplanıp saklanmaktadır.

Maltepe Görüntüleme Merkezi Hakkında

Kalite Politikası MGM dünya standartlarında hizmet sunan “Kaliteli Görüntüleme ve Tanı Merkezi” unvanını “Doğru Tetkik – Doğru Teşhis” becerisi ile oluşturmuş ve adının güven ile eş anlama gelmesini sağlamıştır.MGM bu durumunu muhafaza ederek hasta memnuniyetini arttırmak için aşağıdaki ilkeler doğrultusunda çalışır.

Sağlık alanında dünyadaki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip etmek ve kendini buna göre yenileyerek en kaliteli tıbbi görüntüleme ve tanı hizmetini en kısa sürede sunmak.
Tıbbi etik kurallarına uygun bir biçimde çalışmak.Tüm çalışanların katılımı ile Kalite Yönetim Sistemi’nin etkinliğini sürekli iyileştirmek ve geliştirmek.Hasta ve hasta yakını haklarını gözetmek.
 

 

Yorumlar
Murat Ersönmez : pazar günü sadece bir soru sormak için aradıgımız tefon numaranızı aradık fakat berberler gibi sizlerde pazar günleri kapalısınız galiba bu bir serzeniş.....
21.06.2009

Doktorlar
Diyetisyen Elif Yıldız Diyetisyen Elif Yıldız
Anlaşmalı Kurumlar
Ak Sigorta
Ak Sigorta

Ankara Sigorta
Ankara Sigorta

Axa Oyak
Axa Oyak

Başak Sigorta
Başak Sigorta

Birlik Sigorta
Birlik Sigorta

Demir Hayat Sigorta
Demir Hayat Sigorta

Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

Garanti Sigorta
Garanti Sigorta

Genel Yaşam Sigorta
Genel Yaşam Sigorta

Global Sigorta
Global Sigorta

Güneş Sigorta
Güneş Sigorta

Güven Sigorta
Güven Sigorta

Koç Allianz Sigorta
Koç Allianz Sigorta

Med-Net Sağlık Hizmetleri
Med-Net Sağlık Hizmetleri

Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.
Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.

Yapı Kredi Sigorta
Yapı Kredi Sigorta

 

[Hata Bildir]