İL İL HASTANELER

Mardin Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

  Mardin Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi  
Mardin Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Hastane Adı: Mardin Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Telefon: (0482) 213 38 87
Faks: (0482) 213 21 52
Adres: Yenişehir Mah. Ssk Caddesi
İlçe: Mardin Merkez
İl: Mardin
Web Adres: www.mardinkdch.gov.tr
Harita: Mardin Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Hastanemiz; SSK Hastanesi'nden 18.02.2005 tarihi itibariyle önce Mardin Yenişehir Devlet Hastanesi olarak devralınmış, daha sonra Valilik tavsiyesi ve Sağlık Bakanlığı olurları ile 06.06.2005 tarihinden itibaren de Mardin Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi olarak faaliyete başlamıştır. Yeni bir hastane olmamıza rağmen kısa süre içerisinde SSK hastanesi devrinden dolayı kaynaklanan uyum sıkıntıları aşılmış, çok hızlı bir şekilde toparlanma devresine girilmiştir.

Günümüzde bireylerin sağlığa verdikleri önemin artması, çalışan motivasyonu, hasta memnuniyeti, hasta hakları, etik gibi kavramlar gündeme gelmekte ve Sağlık hizmetlerinde kaliteli bakım isteği yaygınlaşmaktadır. Sağlık Hizmetleri sunumunda Kalite bilincinin oluşması, her noktada hissedilmesi ve hizmetin kalitesinin arttırılması için toplam kalite yönetimi, kaçınılmaz olmuştur. Bu bağlamda Toplam Kalite Yönetimi anlayışı Mardin Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinin önde gelen politikasıdır. Tüm birimlerde sürekli iyileştirme çalışmalarını içeren bir yaklaşım benimsenmiştir.

Mardin Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Hakkında

Vizyonumuz

Modern teknoloji ile donatılmış, tam teşekküllü hastane ortamında, insanımıza layık olduğu Sağlık Hizmetini, sevgi ve güler yüzlü, konulara hep olumlu yaklaşarak sorunları çözmeye çalışan, tüm insani gereksinimlere duyarlı, yeniliklere açık ve üretken bir ekip anlayışı sunarak, toplam kalite yönetimi standartlarına uygun lider bir sağlık kurumu olmaktır.

Misyonumuz

Hasta odaklı hizmet vermeyi ilke edinerek, hasta haklarına saygılı, sürekli fikir üreten ve yeniliklere açık, profesyonel bir ekip ruhu ile etik kurallara uygun, çağdaş fiziki şartlarda, çalışanların ve hastaların memnuniyetini ön planda tutan, kolay ulaşılabilir ve güler yüzlü bir anlayışla insanımızın layık olduğu Sağlık Hizmetini sunmaktır.

Yorumlar
Canan Sarıkuş :valla hastaneden memnunuz ama bir saattir randevu almaya çalışıyorum ama alamıyorum anlayacağınız hastaneden memnunuz ama sistemden değiliz
12.02.2014

Nujin :Mardin Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi 2. katında bilgisayar başında çalışan görevlilerin hastalara davranışları hiç iyi değil .Gelen her hastaya yardımcı olmak yerine bağırıyorlar özellikle Sultan isminde bir çalışan var herkese bağırıyor .Çok merak ediyorum o kameraları neden takmışsınız süs içinmi arada baksanız hastalara ne şekilde davranıldığını görürsünüz.
11.06.2013

Ramazan Aygün :slm randuvu almak için google sayfasından ( eranduvu.com ) tıklayın alabilirsiniz ben aldım arkadaşlar sizde deneyin
17.02.2011

Mehmet Özdemir :bir sattir sitede geziniyorum bi randeu alamadım nasıl randeu alacağımı bilemiyorum yardımcı olurmusunuz
29.12.2010

Veysi Batırhan :bu nasıl bi sistemmiş anlayamadım randevu alamıyoruz
15.12.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]