İL İL HASTANELER

Marmaris Devlet Hastanesi

  Marmaris Devlet Hastanesi  
Marmaris Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Marmaris Devlet Hastanesi
Telefon: 0(252) 412 10 29
Faks: 0(252) 412 28 62
Adres: Çamdibi Mahallesi Yeni Çevre Yolu Caddesi 320 Sokak
İlçe: Marmaris
İl: Muğla
Web Adres: www.marmarisdh.gov.tr
Harita: Marmaris Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Marmaris Devlet Hastanesi Hakkında

MİSYON

İnsan sağlığının öneminin bilincinde, takım ruhu içinde hastanemizin tüm kaynaklarını verimli kullanarak, etik kurallara ve hasta haklarına uygun kaliteli, güvenilir, dürüst sağlık hizmeti sunmak.

VİZYON

Hasta ve çalışan memnuniyetinin sürekliliğini artırarak çalışmalarına yön veren, özgün hizmet anlayışıyla ihtiyaçlara cevap veren, toplumsdal iletişime odaklı örnek sağlık kurumu olmak.

 

Yorumlar
Mahmut Yıldız :ben önce hastane yönetimini kutlamak istiyorum acilde 14 haziran 2014 gecesinde nöbetçi doktorunuz ufuk bey hastaya bakmadan ve hatta telefonla oynarken teşhis koyup serum bağlatıyor teşhis nedir diye sorduğumuzda hepimizde olan şeyler diye bir cevap geliyor çok başarılı bir çalışma terfi ettirilmesinde fayda var ..
15.06.2014

Nergin Topsakal :hastanenizden randevu almak tıp okumaktan daha zor hele pazartesi günleri için geceyarısını beklemek zorunda bırakmanız anlaşılır gibi degil bunun yaşlısı var bilgisayar tepesinde bekleyemeyecek hastası var(hasta olmaları sitenizi ziyaret edenlerin malum süpriz degil)anlamayanı var anlasan siteniz en anlaşılmaz bicimde yapılmış sizleri kutlamak zorunda hisettim kendimi eziyet gibi....
06.03.2011

Naime Söyler :ben polikinikten sıra aldım sabah özel durumum nedeniyle iptal ettirmek zorunda kaldım bilgi işlem bana" burayı aramayın bu kez iptal edeyim bir daha olmaz vezneyi arayın dedi.ancak internette bilgi işlem den iptal edebilirsiniz yazıyor.bu durumda eğer bilgi işlem aranmaktan rahatsız oluyorlarsa lütfen öyle bir planlama olsun ki biz kendimiz iptal edelim belirli saatler dahilinde böyle bir kolaylık olamazmı lütfen çoğu kişilerin sorunu bu...tşkler ederim...
24.01.2011

Ramazan Şahin :ben trafik kazası yaparak hastanenize gelmiştim ve acilden giriş yapmıştım acilde görev yapan bütün personel çok güzel ilgilendi ve güler yüzlülükleri hiç eksik olmadı o personele çok çok teşekkür ve şükranlarımı sunarım ALLAH sizin gibi insanları başımızdan eksik etmesin saygılar marmaris devlet hastanesine..
16.08.2010

Serdar Albars :27 Mayıs akşamüstü yüksek tansiyon yüzünden hastahaneniz aciline başvurdum.Dr.gelene kadar benimle ilgilenen güleryüzlü Eda hemşireye çok teşk.ediyorum.Beni rahatlatıp tatilime devam etmemi sağlıyan adını unuttuğum Dr.ve diğer personelede teşklr.
21.06.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]