İL İL HASTANELER

Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezi

  Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezi  
Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezi
Hastane Adı: Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezi
Telefon: (0212) 431 64 70
Faks: (0212) 431 64 73
Adres: Fevzi Çakmak Mahallesi Osmangazi Caddesi No: 169 34200
İlçe: Bağcılar
İl: İstanbul
Web Adres: www.medikarediyaliz.com
Harita: Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

1998 Eylül ayında az sayıda ama güçlü bir ekiple ilk temelleri atılan Medikare Group; 3 hemşire, 1 hekim ve 10 hemodiyaliz cihazıyla tek bir merkez olarak 10 hastayla hizmet sunmaya başlamıştır.

Kuruluğu yıldan itibaren sürekli gelişen merkezimiz, 2002 yılında daha büyük bir ekip ve 40 cihaz kapasiteli yeni yerine taşınarak, Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezi’ ni kurmuştur.

Medikare Group, profesyonel yönetim anlayışı ve insana değer veren ekibiyle her geçen yıl daha da büyümüş ve hasta sayısını arttırmıştır. Kaliteden ödün vermeden sunduğumuz hizmetin devamlılığını sürdürebilmemiz ve artan talebi karşılayabilmemiz için yeni bir merkezin kurulma ihtiyacı ortaya çıkmıştır.

Hedefleri, ilke ve değerleri doğrultusunda gelişen Medikare Group, 2005 Ekim ayında Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi’ ni faaliyete açmıştır.

Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezi Hakkında

Vizyonumuz

2010 yılında Uluslararası sağlık standartlarında hizmet vermek için sürekli büyüyen, yeniliklere açık, etik ve bilimsel çalışan, kalıcı kurumsal bir ekiple diyaliz tedavisinde tercih edilen lider bir merkez olmak.

Misyonumuz

Böbrek yetmezliği ile ilgili sağlık hizmetine ihtiyacı olan hastalarımıza,  uygulamakla yükümlü olduğumuz yönetmelikler dahilinde hasta odaklı bir anlayışla, en yüksek kalite standartlarında ve güvenilirlikte diyaliz hizmetini  sürekli gelişerek sunmak için varız.

 

[Hata Bildir]