İL İL HASTANELER

Özel Tanrıöver Doğuş Hastanesi

  Özel Tanrıöver Doğuş Hastanesi  
Özel Tanrıöver Doğuş Hastanesi
Hastane Adı: Özel Tanrıöver Doğuş Hastanesi
Telefon: (0324) 238 49 49
Faks: (0324) 238 18 93
Adres: Kiremithane Mahallesi Cemalettin Tanrıöver Sokak No: 21
İlçe: Mersin Merkez
İl: Mersin
Web Adres: www.dogushastanesi.com.tr
Harita: Özel Tanrıöver Doğuş Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Özel Doğuş Hastanesi, 1995 yılında kurulmuş bulunan Tanrıöver Doğuş Özel Hastane ve Sağlık Hizmetleri A.Ş.’nin ilk sağlık hizmetleri projesidir.

Asıl kuruluşu 1964 yılına dayanmaktadır. Bu tarihte Dr. Cemal Tanrıöver bölgemizin ilk özel hastanelerinden birini hizmete sokmuştur.

1990 yılında şu an hizmet vermekte olduğumuz binamızın projesi Almanya'da çizdirilmiştir. 1995 yılında şirketin ortaklık yapısında değişikliğe gidilmiş ve Tanrıöver ailesi ile birlikte 13 doktor şirkete ortak olmuştur. 1995 yılında başlanan inşaat çalışmaları 1997 yılında tamamlanmış ve 07 Ağustos 1997 yılında ilk hasta kabulü gerçekleştirilmiştir.

Kısa zamanda Mersin'in en önemli sağlık merkezi konumuna gelen hastanemiz şehrimizde ilk kez kadrolu doktor sistemine geçmiştir.

Özel Tanrıöver Doğuş Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

Bilimsel ve vicdani etik ve ilkelerden ödün vermeden açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak. Sürekli eğitim ve iyileştirme yöntemleri kullanarak devamlı gelişmeyi ve yenilemeyi sağlayan bir yönetim örneği vermek. Hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı, yüksek kalitede sağlık hizmetini en uygun fiyatlarla sunmak. Toplumumuzun sağlık bilincinin artmasına katkıda bulunan bir hastane olmaktır.

Vizyonumuz

Biz Doğuş Hastanesi olarak bilimsel ve vicdani etik ve ilkelerden asla ödün vermeden, dürüst, güvenilir ve en yüksek kalitede sağlık hizmetleri sunmayı hedefliyoruz. Sağlık hizmeti sunmanın insanlık için anlamını, önemini ve kutsallığını asla unutmuyoruz. "Bizim İçin Değerlisiniz" inanç ve anlayışı bizim için bir yaşam felsefesi ve yaşam tarzıdır.

Yorumlar
Öznur Özçagı :hastanede biz en agır operasyon olan baypası geçirdik.annem anjıo oldu babamda ,babam 68 yaşında ve 2 damarı tıkalıydı ve baypas oldu.çok şükür durumu çok iyi.dr Aytaç bey ve dr.Tansel beye binlerce kez tşk ediyorum ... abim 38 yaşında ve ondada aynı problem vardı ankarada kalp konusunda uzman olarak bilinen bir hastanede ameliyat oldu ve şuan cigerlerinde vb. birçok yerinde hasar var ... kısa örnekden anlatmak istediğim anlaşılmıştır sanırım... hastane çalışanlarının hepsine temizlik bölümünden hemşirelerine dr larımıza hepsine çok çok tşk ediyoruz.. ilgi ve alakalarında kendimizi evimizde gibi hissetmemizi sagladılar 1 hafta kaldık ve tşk lerle ayrıldık ...
15.12.2010

Ayla Çamak :bence mersinde en iyi hastane her konuda özelikle temizlik konusunda ve doktorlar insanlar karalamayı çok seviyo düşünmeden
28.10.2010

BİLAL AKEL :mrb 26/08/2010 tarihinde akşam 8 de acil servise geldik ve 10 dk. bekledik ne doktor nede hemşire yerinde vardı geregini yapılıp bilği verilmesini rica ederimm
27.08.2010

Ebru Karagöz :24 temmuz 2010 aşırı kulak ağrısından dolayı hastaneye özel hasta olarak giriş yaptırdık.bi kulağımızı yıkayıp gönderdiler.1 hafta geçmeden tekrar aynı ağrıları başladı c.tesi hasaneye gittik tekrardan bizden para talep ettiler.hemşileri berbat.çalışanlar arasında hiçbir şekilde iletişim yok.kesinlikle tavsiye etmiyorum hastaneyi.
07.08.2010

Osman Müldür :hastane hizmetinden memnunum ama EKG ne ULTRASON için ayrıca para istenmesi ve EKG ULTRASONA girdikten sonra istenmesi hiç hoş değil ya üstümüzde para yoksa rehinmi kalacaz orda
03.08.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

Anlaşmalı Kurumlar
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta

Ak Sigorta
Ak Sigorta

Anadolu Sigorta
Anadolu Sigorta

Ankara Sigorta
Ankara Sigorta

Axa Oyak
Axa Oyak

Garanti Sigorta
Garanti Sigorta

Genel Yaşam Sigorta
Genel Yaşam Sigorta

Işık Sigorta
Işık Sigorta

Med-Net Sağlık Hizmetleri
Med-Net Sağlık Hizmetleri

Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.
Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.

 

[Hata Bildir]