İL İL HASTANELER

Özel Yenişehir Hastanesi

  Özel Yenişehir Hastanesi  
Özel Yenişehir Hastanesi
Hastane Adı: Özel Yenişehir Hastanesi
Telefon: (0506) 660 05 05
Faks: (0324) 329 34 51
Adres: Güvenevler Mahallesi 20. Cadde No: 4 Yenişehir
İlçe: Mersin Merkez
İl: Mersin
Web Adres: www.yenisehirhastanesi.com.tr
Harita: Özel Yenişehir Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Temelden hastane olarak projelendirilip inşa edilen ve bu özelliği ile Mersin'in tek hastanesi olan Özel Yenişehir Hastanesi 2002 yılında hizmete girmiştir.

5000 metre kare kapalı alandan oluşan Özel Yenişehir Hastanesi, 3 adet üstün teknolojik donanımlı Ameliyathanesi, 1 Doğumhane, 3 Yoğun Bakım Ünitesi, Dahiliye, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Genel Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Üroloji, Nöroloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Anestezi ve Reanimasyon, Radyoloji, Biyokimyan Mikrobiyoloji branşları ile 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Hastanemiz Mersin'in yerleşim merkezinde olup, son derece geniş ulaşım olanaklarına sahiptir. Özel Yenişehir Hastanesi konusunda uzman, deneyimli kadroları, en son teknolojiye sahip donanımı, hastanın ve yakınlarının beklentilerini karşılayacak şekilde, kaliteyi amaç edinmiş anlayışı, sürekli kendini yenileyen eğitim, değişim ve gelişim programları ile etik değerler doğrultusunda sağlık hizmeti vermeyi, tüm çalışanları ile birlikte ilke, amaç ve görev edinmiştir.

Özel Yenişehir Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

Biz, hastalarını bilgilendiren, şeffaf, ilgili, dürüst ve farklı hizmet anlayışımızla; kaliteli ve doğru sağlık hizmetini uygun fiyatla veren, güvenilen hastane ihtiyacını karşılayan, ismini kurumsallaştırmayı ve yüceltmeyi amaç edinmiş bir sağlık kurumuyuz.

Vizyonumuz

Hastanemiz; sağlık hizmetlerinde en iyiyi yakalamak için yenilikleri takip eden ve sürekli gelişen, yurt dışı sağlık kurumlarıyla hizmet gücünü birleştiren ve bu gücü bilimsel anlamda kullanma başarısını gösteren, hastaları ve çalışanları tarafından tercih edilen marka olmuş bir sağlık kurumu olacaktır.

Yorumlar
Muhammed İkbal :İYİ BİR HASTANE OLMAK İSTİYORSA ÖZELLİKLE ORTOPEDİ DOKTORU AHMET YÜZEN DEN KURTULSUN
12.04.2014

Ferdi Palamut :İlk Çocuğumuzun Doğumunu Yaptıran Orhan Tuğrul Ersözdü Ve Adanadaydı Ben Ve Eşim Mersinden Yanına Gidib Doğumun Onun Yapmasını İstedik Çünkü 6 Küzenim 3 Yengem Ve 5 Arkadaşımın Doktoruydu İkinci Çocuğumuzunda Doğumunu Tuğrul Bey Yaptı Mersine Geldiğini Ve Yeni Şehir Hastanesinde Olduğunu Söyledi Ve Bizde Tugrul Beye sonsuz Güvenimizden Dolayı Hastaneyi Kabul Ettik Çünkü Kendisi Çok Titiz Ve Doğruluktan Yana Olduğunu Biliyorduk Deneyimi Ve İnsani Yapısıyla Mükemmel Bir Doktor Tugrul Beye Ve Yeni Şehir Hastanesi Personeline İlgi Ve Alaka Larından Dolayı Teşekkür Ederim Saygılarımla.
07.04.2011

Nahide :yenişehir hastanenin çocuk doktoru olan dilek demirsoyun mükemmel bir doktor olduğuna inanıyorum ve 4 yıldır kızımın dokturu uzun zamanda öyle kalacak
17.03.2011

Didem Bulut :Hastanenize hasta olarak geldim. Personelin davranışı çok iyiydi. Randevulara sadık kalınmıştı. Kısacası personelinizden ve dahiliye dr aras beyden cok memnun kaldım.
07.03.2011

Ece Kızgın :yazıklar olsun sizin gibi hastaneye isytediğimiz hemşireler artık orda calışmıyor düzgün hemşire değilde kötü hemşireleri calıştırıyorsunuz ve ayrıca başhemşire dediğiniz kadın hiç te baş hemşireye benzemiyor biliyorum bunu yayınlamayacdaksınız ama olsun ...
18.02.2011

Tüm yorumlar için tıklayın

Anlaşmalı Kurumlar
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta

Garanti Sigorta
Garanti Sigorta

İş Bankası
İş Bankası

Koç Allianz Sigorta
Koç Allianz Sigorta

Ak Sigorta
Ak Sigorta

Ankara Sigorta
Ankara Sigorta

Axa Oyak
Axa Oyak

Batı Sigorta
Batı Sigorta

Birlik Sigorta
Birlik Sigorta

Demir Hayat Sigorta
Demir Hayat Sigorta

Güneş Sigorta
Güneş Sigorta

Med-Net Sağlık Hizmetleri
Med-Net Sağlık Hizmetleri

Şeker Bank
Şeker Bank

 

[Hata Bildir]