İL İL HASTANELER

Mudanya Şaziye Rüştü Devlet Hastanesi

  Mudanya Şaziye Rüştü Devlet Hastanesi  
Mudanya Şaziye Rüştü Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Mudanya Şaziye Rüştü Devlet Hastanesi
Telefon: (0224) 544 10 91
Faks: (0224) 544 40 72
Adres: Ömerbey Mah. Halitpaşa Cad. No:85
İlçe: Mudanya
İl: Bursa
Web Adres: www.mudanyadevlethastanesi.gov.tr
Harita: Mudanya Şaziye Rüştü Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Hastanemiz 1937 yılında hayırsever işadamı Hayri İpar tarafından annesi Şaziye Rüştü Hanım adına Sağlık Yurdu olarak kurulmuştur. Hizmetini sağlık yurdu olarak yürüten kuruluş daha sonra 15 yataklı Sağlık Merkezi haline gelmiştir.

1984 yılında ise 25 yataklı Devlet Hastanesi'ne dönüştürülmüştür. Hastane idarecilerinin ve vatandaşlarının özverili çalışmalar ve kurulan dernek aracılığıyla 1990 yılında ek bina yapılmış ve teşrif edilmiştir. 1991 yılında da hastanemiz 50 yataklı Devlet Hastanesi statüsüne kavuşmuş ve kadrolarını nispeten tamamlamıştır.

Mudanya Şaziye Rüştü Devlet Hastanesi Hakkında

Vizyonumuz

Emsalleri içinde adı, iyi, güzel ve doğruya dair sıkça anılan.Çalışan ve hizmet alanların memnuniyetini azami ölçüde sağlayan, sürdürülebilir ve sağlık göstergelerini yükselten örnek sağlık hizmeti organizasyonu ve sunumu.

Misyonumuz

Sağlık hizmeti sunumunda;Güler yüzlülüğü,Kolay erişilebilirliği,Etkinlik ve verimliliği,Hakkaniyeti Ve nihayet sürekli kalite gelişimini gerçekleştirmek.

Yorumlar
Mesut Emre Görgülü :27 Kasım 2010 cumartesi günü eşimi enjeksiyon yaptırmak üzere saat 10.30 civarında hastanenize getirdim.Eşim zor yürüyor kapıda güvenlik gördü içeriye kaçtı herhalde görevli çağıracak ama kendisi meğerse çay peşindeymiş.Müracaatta 2 süslü surstlar bir karış.Enjeksiyona girdik pislik içinde ve hiçte nazik olmayan görevli.Hani misyonunuzda nezaket temizlik vardı.Bu çalışanlar özel hastanade olsalar bir dakika orada barındırılmazlar.
27.11.2010

Anlaşmalı Kurumlar
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

 

[Hata Bildir]