İL İL HASTANELER

Muş Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

  Muş Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi  
Muş Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Hastane Adı: Muş Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Telefon: (0436) 212 94 93
Faks: (0436) 212 08 80
Adres: İstasyon Caddesi
İlçe: Muş Merkez
İl: Muş
Web Adres: www.muskdh.gov.tr
Harita: Muş Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

26 Ağustos 2003 tarihinde Muş Devlet Hastanesi'ne bağlı entegre birimi olarak faaliyete geçmiştir. 01.07.2005 tarihinden itibaren ise Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi olarak ayrılıp halkımıza hizmet vermeye devam etmiştir.

Mülkiyeti Muş Özel İdaresi’ne ait olup; 3 yıldızlı, inşası bitmiş ama faaliyete geçmemiş olan otel binasında halkımıza hizmet vermektedir.

Muş Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Hakkında

Kalite Politikamız

Toplam kalite yönetim esasına uygun, çağdaş ve güvenilir, hasta memnuniyeti odaklı, tüm çalışanların katılımını sağlayarak temiz bir ortamda, hasta haklarına ve etik değerlere saygılı, ekip ruhu içinde ve insan onuruna yakışır, güler yüzlü, tarafsız, etkin ve hasta memnuniyeti ön planda tutan kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.

Yorumlar
Efsane :evet çokta güzel ilgileniyorlar doğurmak üzere olan birini tokatlamak ve dayak atmak
22.01.2014

Ahmet Biçici :ben kadrolu hastane calışanı olarak şahsen hastanenin temizlik işleriyle ilgilenen sultan temizlik yöneticileri ve calışanlarının işlerinin düzgün yaptıklarının kanısındayım özellikle ferit kocun iş anlıyışını cok beyeniyor ve takdir ediyorum her gün gördüklerim bana bu kanıyı veriyor bir işyerinde yönetici iseniz bazı şeyleri yapmak icap eder bununda adı disiplin ve kuraldır bu disiplin ve kuralı beyenmiyenlerin yazdıkları yorumlarla iş düzeni ve tertibi sağlanamaz sultan temizlik firması ve calışanlarına başarılarının devamını diler saygı ve sevgilerimi sunarım /AHMET BİÇİCİ
12.04.2011

Ebru Baş :ayy sen nasıl benim gözbebeğim olan insanlar hakkında yalan dolu sözlerle iftira atıyorsun. murat günday deniz koç türkiyede bir markadır... bunu bilmen gerekiyo eğer ankarada yaşıyorsan ben deniz koç un ve ailesinden herhangi birinin ukala ve saygısızlığını hiç görmedim hemen hemen 15 yıldırda tanıyorum ayıp ama iftira atma git yüzlerine söyle ebru baş konya.
16.01.2010

Esma Soydan :ya hastanenin fotosunu merak ettim görmek için yazdım hastaneniz çok güzel. Anlattıkları kadar var. Yanlız bi yorum dikkatimi çekti. Murat gündayın yorumu baştan aşağı yalan. Hastanenizin temizliğinden sorumlu sultan temizlik yetkilileri deniz koç,yunus koç, mücaahit koç, ferit koç, yusuf koç. çok kaliteli ,seviyeli,ve çok iyi insanlardır. şeyda güven ERGEÇ sana katılıyorum kedi ulaşamadığı ciğere pis" dermiş misali... bunlardan biri olduğunuz kesin murat günday utanın size başka bişey demiyorum. SULTAN TEMİZLİK yetkililerine sevgi ve saygılarımla ESMA SOYDAN.
03.11.2009

Elif Demirören :koç ilesini tanıyorum çok keliteli insanlardır. şu bir gerçek ki muşun en büyük işverenidir. deniz koç ve ailesi muşlu için veli nimettir. niye karalıyorsun kardeşim biz deniz koç ve ailesini seviyoruz... ve biliyoruzki deniz koç saygısız ve ukala insan değildir. hepsi çok çok değerlidir... ankaradan izmirden elif demirören.
31.10.2009

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]