İL İL HASTANELER

Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi

  Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi  
Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi
Hastane Adı: Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi
Telefon: (0326) 229 10 00
Faks: (0___) ___ __ __
Adres: MKÜ Tayfur Sökmen Kampüsü
İlçe: Hatay Merkez
İl: Hatay
Web Adres: www.mku.edu.tr/arastirma/saglikmer/
Harita: Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi 2004 yılında hizmete açılmıştır. 15 Aralık 2008 tarihinde Mustafa Kemal Üniversitesi Tayfur Ata Sökmen Kampüsü'nde hizmete giren yeni hastane binası ile birlikte Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi tıbbın gerektirdiği tüm araç ve gerecin, üstün bilgi birikimine sahip doktorlar tarafından kullanıldığı bir merkez haline geldi.

Aylık yaklaşık 16000 hastanın ayaktan, 840 hastanın yatarak tedavi gördüğü, 850 hastanın ameliyat edildiği ve 24 saat acil servis hizmeti sunulan hastanemizin, 208 yatak kapasitesi bulunuyor. Yeni hastane binamızın yataklı servislerinin ve ameliyathanelerinin hizmete girmesi ile bu sayı daha da artacaktır.

Hasta memnuniyetinin ve hasta haklarına saygının ön planda tutulduğu hastanemizde sağlık hizmetini gerektiği şekilde sağlamak hep önde gelen amacımız olmuştur.

Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

Üniversite Hastanemiz, bulunduğu bölgede toplumun ruh ve beden sağlığının korunmasını, 3.basamak sağlık kuruluşu olarak üst düzeyde tanı ve tedavi hizmetinin çağdaş bilgi ve teknolojiyi kullanarak sunulmasını, evrensel standartlarda eğitim, öğretim ve araştırma yapılması için gerekli altyapı desteğinin sağlanmasını amaçlar. Bu amacını, sahip olduğu üstün nitelikli kadrosu ile güncel bilgi ve modern teknoloji eşliğinde, evrensel standartlarda kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti vererek gerçekleştirir.

Vizyonumuz

M.K.Ü. Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Türkiye’de önde gelen ve dünyada saygın; üst düzeyde bilgi birikimine sahip, topluma bilimsel ve çağdaş altyapısı ile kaliteli sağlık hizmeti sunan, bilimsel araştırmalara yön veren ve yenilikleri ilk uygulayan genç ve dinamik kadrosuyla sağlık hizmetleri açısından ulusal ve uluslararası standartlara uygun sağlık hizmeti üreten bir kuruluş olmaktır.

Yorumlar
Özgül : çalışmamalarınıza emeğinize saygım sonsuz ama cihazlarınızı en kısa zamanda yaptırmalısınız .. bu kadar insan bir umutla bekliyor... Özel hastaneye her insanın bütçesi yetiyor. hayata zaten zor bir de siz zorlamayın olur mu???
23.09.2014

Mustafa Arslan :Heyet raporu almak istiyorum ama en geç saat kaçta alabileceğimi bilmiyorum birisi bana yardımcı olsun lütfen..
13.09.2014

Esse : 06.12.2013TARİHİNDE SAAT 10:30 CİVARINDA AKLİ DENGESİ YERİNDE OLMAYAN BİR HASTAYA YAPILAN MUAMELE İNSANLIK DIŞIYDI.AKLİ DENGESİ YERİNDE OLMAYAN HASTAYI AŞIRI KORKUTUP ZORLA DELİ GÖMLEĞİ GİYDİRMEYE ÇALIŞTILAR.BUNU YAPARKENDE HERHANGİ BİR ÖNLEM ALMAMIŞLARDI HERKESİN KAN VERDİĞİ LABORATUARDA YAPTILAR. GÖMLEĞİ ZORLA GİYDİRDİKLERİ YETMEZMİŞ GİBİ ARDINDAN KAN ALMAK İÇİN ÇIKARTTILAR KAN ALMAK İÇİN HASTAYI 4 KİŞİ ZORLA TUTTU BAKICI HASTANIN KUCAĞINA OTURUP HAREKETSİZ OLMASINI SAĞLADI. HASTA KORKUP AĞLAMAYA BAŞLADI.KORKU VE BÜYÜK BİR AĞRI HİSSETTİĞİ ÇIĞLIKLARINDAN BELLİYDİ.BÜTÜN BUNLAR DİĞER HASTALARIN KAN VERDİKLERİ LABORATUARDA HİÇBİR ÖNLEM ALINMADAN YAPILDI. SİZDEN TEK İSTEĞİM BU TÜR HASTALARIN BAKICILARINI ÖZENLE SEÇMENİZ VE BU ÖZEL HASTALARA YAPILAN UYGULAMALARIN DAHA İYİ KOŞULLARDA BU HASTALARI İNCİTMEDEN VE KORKUTMADAN YAPILMASINI SAĞLAMANIZ.
06.12.2013

Alaaddin Gulec :rezillik.rezilligi anlamak icin santrali aramaniz yeterli
11.11.2013

Zeynep Acar :Böyle bir hastane görmedim en az 10 defa santrali aradım koskoca hastanede cevap veren bile yok..
18.04.2011

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]