İL İL HASTANELER

Niksar Devlet Hastanesi

  Niksar Devlet Hastanesi  
Niksar Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Niksar Devlet Hastanesi
Telefon: (0356) 527 88 00
Faks: (0356) 528 35 35
Adres: Kültür Mahallesi
İlçe: Niksar
İl: Tokat
Web Adres: www.niksardh.gov.tr
Harita: Niksar Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Hastanemiz 1958 yılında Sağlık Merkezi olarak hizmete açılmıştır. 1972 yılında Ek Bina yapılarak 50 yatak kapasitesine, Hastanemizin eski sağlık merkezi binası üzerine ilave bir kat yapılarak yatak kapasitesi Bakanlığımızca 60 yatak kapasitesine, 1994 yılında projelendirilerek yapımına başlanan 2. Ek binamızın tamamlanmasıyla hastanemiz Sağlık Grup Başkanlığının 04/12/2002 tarih ve 2537 sayılı yazıları ile 150 kadro yatak kapasitesine çıkartılmıştır. Mevcut hastanemizde bulunan fiziki şartları yetersiz olan diyaliz ünitesinin Niksar Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından yapımı tamamlanmış olup, diyaliz hastalarına burada hizmet verilmeye başlanılmıştır.

Coğrafi konum itibariyle hastanemize çevre ilçelerden hasta sevkleri yapılmaktadır. Hastanemiz bu konumu ile Bölge hastanesi gibi hizmet vermektedir. Artan nüfus ile birlikte mevcut binamız yetersiz duruma gelmiş; inşaatı tamamlanan ek binamızın hizmet vermeye başlamasıyla rahatlama sağlanmıştır.

Niksar Devlet Hastanesi Hakkında

Misyon, vizyon ve değerlerimiz doğrultusunda, hasta ve çalışanlarımızın ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak, hasta bakımı ve yönetim standartlarında sürekli iyileşmeyi sağlamak, hasta hak ve sorumluluklarını göz önünde bulundurmak, çağdaş bilgi ve yönetim sistemleri ve teknolojilerini kullanmak, yasa ve yönetmeliklere ve meslek etiği ilkelerine uygun olarak çalışmak, bu amaçla oluşturulan sistemleri gelecek nesillere taşımak, kalite politikamızdır.

Buna bağlı olarak verdiğimiz taahhütlerimiz: Doğru teşhis ve tedaviyi, zamanında sunarız. Kolay ulaşabilirliğimiz ve ileri teknolojimizle her alanda en iyi hizmeti veren entegre bir sağlık merkeziyiz.

Çağdaş yönetim sistemi, tıbbi uygulamaları ve üstün teknolojisiyle Tokat genelinde örnek gösterilen sağlık kuruluşu olmak hastanemizin en önemli vizyonudur.

Yorumlar
Yunus Biçer :2 gün önce hastanenizin acil servisine muayene olmak için gittim.Hastalarınıza göstermiş olduğunuz ilgiden çok memnun kaldım.Tüm hastane personeline teşekkür ediyorum.
23.02.2011

Hicran Çiftçi :niksar devlet hastanesi baş hemşireliğine riskligebeliğimden ve eşimin tayin durumundan dolayı göreve başlayamadım sizi zor durumda bıraktıysam özür dilerim
22.01.2010

Elif TOLDARİ :HEPİNİZ SÜPERSİNİZ
07.11.2009

Asd :ewet süperrrrrrrrr bi yer
06.10.2009

Kürşat Bahadır :teşekkürler kübra hanım hastahanemiz hakkındaki güzel yorumlarınız için...
11.09.2009

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]