İL İL HASTANELER

Nisa Hastanesi

  Nisa Hastanesi  
Nisa Hastanesi
Hastane Adı: Nisa Hastanesi
Telefon: (0212) 454 44 00
Faks: (0212) 653 86 04
Adres: Fatih Caddesi
İlçe: Yenibosna
İl: İstanbul
Web Adres: www.nisahastanesi.com
Harita: Nisa Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Nisa Hastanesi, hastane olarak düşünüldüğünde 1994 yılında kurulmuştur. Kuruluş tarihi her ne kadar yeni gibi gözükse de hastanenin özgeçmişi daha uzun yıllara dayanmaktadır.

Bundan 14 yıl önce Sağlık Vakfı’na üye bulunan bir grup doktor Marmara Bölgesi’nde pilot bölgeler oluşturarak sağlık taramaları yapmaya başlamışlar, bilgi ve deneyimleriyle 1987 yılında Aksa Kliniği’nin kurulmasına vesile olmuşlardır.

Aksa Kliniği’nin verdiği hizmet zamanla genişlemiş, böylece halktan gördüğü teveccühle ‘ayaklı’ tedavi hizmetlerinin yanı sıra ‘yataklı’ tedavi hizmetlerinin de verilmesi gerekliliği doğmuştur. Bu noktadan hareketle Nisa Hastanesi bölgedeki başarılı sağlık deneyimi üzerine 1994 yılında kurulmuştur.

Nisa Hastanesi Hakkında

Amacımızdan, misyonumuzdan, değerlerimizden ve tüm çalışanlarımızdan aldığımız güçle, çalışmalarımız, hastalarımızın ihtiyaç ve beklentilerine en üst standartlarda cevap vererek bundan sonra da devam edecektir. Misyonumuz; İnsanın en önemli değerlerinden biri olan “Sağlık” a çağdaş standartlarda, bütüncül kalite anlayışı içerisinde toplumun değerlerine saygılı bir hizmet yaklaşımını sınır tanımadan sunmaktır.

Amacımız; Kendimize vizyon seçtiğimiz anlayışımızı, toplumun her kesimine duyurmaktır.

Hedefimiz; En ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş bir hizmet sunmak ve hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Görevimiz; Bizim için özel olan her bir hastamızın memnun ayrılmasını sağlamaktır. “Hasta memnuniyeti” asla vazgeçemeyeceğimiz hizmet prensibimizdir.

Nisa Hastanesi çalışanları olarak “Nisa” kültürünün özünü oluşturan sıcaklık, ilgi, şefkat, dürüstlük ve güler yüzlülük ilkesinden ayrılmadan hasta ve yakınlarına hizmet vermektir.

Yorumlar
Yasemin :Nisa hastanesinden nefret ediyorum bile diyebilirim ilk ve beşyıllık çocuk özlemimden sonraki doğumumda bi dayak yemediğim kaldı doktorum izinliymiş nöbetçi doktor o insanın en önemli ve aciz zamanında yanında olması gerekirken azarlamasına maruz kaldım. doğum sonrası hastalandım kronik rahatsızlık oluştu aklı olan varsa bu hastaneyi tercih etmesin kalitesiz önünden bile geçmek istemiyorum adını duyunca tüylerim diken diken oluyor. doktorlarım yanımda olsaydı normal doğum yapabilirdim
23.12.2010

Sümeyye Tozlu :son zamanda işi iyice kolaya almışsınız.kaliteniz düşmüş.ben sürekli hastanız olduğum halde artık beğenmiyorum.tavsiyede edemiyorum.iş sizin için artı herşey para olmuş.bu ğidişle müşteri kaybınız çok.bence yeniden herşeyi gözden geçirin
28.07.2010

Yüksel Aslanhan :merhabalar ben babamı nisa hastanesinde tedavi yaptırdım çok memnunuz öncelikle porf.dr ali ihsan beye ve dr.olcay çiçekler beye ve diyer tüm personele teşekür ederim saygılarımla yüksel aslanhan
26.04.2010

Derya Pehlivanlar :merhaba,nisa hastanesı gercekten çok güzel ve temız bır hastane doktorlar ve tüm personeller hastaya çok ıyı davranıyorlar.ve secılen doktorlar tumu işlerını ıyı yapıyorlar.herkese tafsıyr ederım.
01.02.2010

Busra :bu hasteneyi gerçekten öneriyorum çünkü hem temiz hemde doktorları ve çalışanların hastaya karşı yüksek bi saygıda bulunuyorlar yani bu hasteneyi herkese öneriyorum
04.01.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]