İL İL HASTANELER

Nişantaşı Ortopedi Merkezi

  Nişantaşı Ortopedi Merkezi  
Nişantaşı Ortopedi Merkezi
Hastane Adı: Nişantaşı Ortopedi Merkezi
Telefon: (0212) 343 05 59
Faks: (0212) 343 06 59
Adres: Valikonağı Caddesi No: 143 Ocak Apt. D: 5 Nişantaşı
İlçe: Şişli
İl: İstanbul
Web Adres: www.nomerk.com
Harita: Nişantaşı Ortopedi Merkezi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Nişantaşı Ortopedi Merkezi 3 yıl önce kurulmuştur. Ortopedik problemli hastalara hizmet vermeyi amaçlayan merkez her biri kendi dalında uzman hekimlerle gün geçtikçe büyümektedir.

Nişantaşı Ortopedi Merkezi Hakkında

Nomerk 2005 yılında Dr. Nejat Güney'in girişimleri ile kuruldu. Kendi çalışma alanlarında 30 yıllık deneyimleri bulunan Dr. Nejat Güney ve Dr. Fahri Erdoğan'nın katılımları ile faaliyet sahasını büyüten kuruluş özellikle diz ve kalça protezi cerrahisinde her türlü girişimi gerçekleştirebilecek deneyime sahip olup dünyadaki en son gelişmelere paralel olarak uygulamalar yapılmaktadır.

Çimentolu veya çimentosuz protezler ile son yıllarda yoğun olarak kullanılan Seramik - Seramik, Metal - Metal ve geliştirilip güçlenmiş Polietilen yüzeyler kullanılarak yapılan uygulamalar protez sağ kalımını 25 yılın üzerine çıkartmıştır. Yeni geliştirilmiş teknikler ile de iyileşme süresi 3-4 haftaya indirilmiştir.

Spor yaralanmaları konusunda da günümüz teknolojisine uygun her türlü cerrahi ve konservatif tedaviyi yapılmaktadır. Bağ yaralanmaları, meniscus yırtıkları, omuz ve ayak bileği travmaları konusunda uzman hekimler tarafından tedavi edilmektedir. Gelişmiş teknikler ile cerrahi sonrası ağrının kontrolü ve hastanın rehabilitasyonu ile de çok daha iyi sonuçlar alınmaktadır.

Günümüzde cerrahi girişimler epidural ve spinal anestezi ile daha sağlıklı olarak yapılmaktadır. Derin ven trombozu ve emboli riski etkili ilaçlar ve erken rehabilitasyon programı ile son derece azalmıştır.

Yorumlar
Bilge Aydoğdu :Öncelikle herkese teşekkür ederek başlamak istiyorum. Zaten bu formu okuyan kişi veya kişiler görecekler her şeyin çok iyi değil de çok çok iyi olduğunu öncelikle ameliyatımı yapan doktorum Sn. Fahri Erdoğan’a ve yardımcısı Ata Bey’e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bana ameliyat öncesi ve sonrası yaptıkları açıklama için ve verdikleri güven için. Daha sonra bütün hemşirelere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
26.11.2013

RECEP YILDIZ :10.02.2010 tarihinde sağ kol dirseğimdeki ağrı nedeniyle özel bir Hastanenin Ortopedi Servisinde muayene oldum, Doktor Bey tarafından EPİKONDİLİT teşhisi konuldu ve ilaç tedavisinin yanında, EPİKONDİLİT ORTEZİ kullanmam gerektiği söylendi. Bende bir yakınımdan EPİKONDİLİT ORTEZİ temin etmesi yönünde ricada bulundum, yakınım yaptığı araştırma sonucu firmanız NIŞANTAŞI ORTOPEDİ MERKEZİ'ne 10.02.2010 tarihinde sipariş vermiş, firmanız tarafından MNG Kargo ile tarafıma gönderilen ve 12.02.2010 tarihinde teslim aldığım ürünün EPİKONDİLİT BANDI olduğunu düşünüyorum. Firmanızdan aşağıdaki konularda bilgi almak istiyorum; 1- EPİKONDİLİT ORTEZİ ile EPİKONDİLİT BANDI arasında tedavi edici bir özellik varmı dır? 2- 12.02.2010 tarihinde teslim aldığım ürünün içerisinden kullanma kılavuzu çıkmadı bu ürünü nasıl kullanabilirim. Tarafıma Acil Bilgi verilmesini En Derin Saygılarımla arz ederim. 12.02.2010 aat:22:53
12.02.2010

 

[Hata Bildir]