İL İL HASTANELER

Nizip Devlet Hastanesi

  Nizip Devlet Hastanesi  
Nizip Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Nizip Devlet Hastanesi
Telefon: (0342) 517 54 00
Faks: (0342) 518 00 32
Adres: Fatih Sultan Mahallesi
İlçe: Nizip
İl: Gaziantep
Web Adres: www.nizipdh.gov.tr
Harita: Nizip Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Hastanemiz ilk binasında 1952 yılında 25 yataklı olarak faaliyete başlamıştır. 33 yıl gibi uzun bir süre bu binasında hizmet verdikten sonra, 1985 yılında 100 yataklı yeni binasına taşınmıştır.

Hastanemizin fiziki şartlarında yapılan değişiklikler ve ek binalarla 2004 yılında yatak kapasitesi 150’ye çıkarılmıştır. Yine aynı yıl TS-ISO-EN 9001:2000 kalite belgesi ile belgelenmiş bölgenin ilk hastanesidir.

Çağın gereklerine uygun ve modern acil ünitemiz 2005 yılında hizmete açılmış halkımızın ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapasite ve donanımdadır. Çalışanlarımızın da daha rahat bir ortamda hizmet vermeleri sağlanmıştır.

2010 yılına kadar hedefimiz yatak kapasitemizi 250 ye çıkarmaktır. Bunla ilgili çalışmalarımız başlamıştır. Nizipli hayırseverlerimizin katkılarıyla ek bina inşaatımız başlamış ve %60 oranında tamamlanmıştır.

Nizip Devlet Hastanesi Hakkında

Vizyonumuz:

Hastanemizin hizmet sunumu konusunda gelecekte olabilecek değişimleri görebilmek ve etkilerine ayak uydurabilmek, rekabet gücünü arttırabilmesi için ileriye dönük çağdaş hizmet sunmaktır.

 

 

Misyonumuz:

 

 Başta ilçemiz olmak üzere, sağlık hizmetini tüm halkımıza hasta haklarına saygılı, Çalışan haklarına duyarlı, etik değerlere bağlı, personel ve hasta memnuniyetini gözeten hizmet sunmaktır.

Yorumlar
Önder Durmaz :biz Birecikte ikamet etmekteyiz.27.06.2013 Perşembe günü kardeşimi kıl dönmesi rahatsızı nedeniyle ameliyat yaptırdık. Genel Cerrahi servisinde bize bakan hastane hemşiresi Hilda hemşireden çok ailece memnun kaldık. Çok güler güzlü insan psikolojisinden baya güzel anlayan ve hastalara her konuda baya motive eden insanlara yardımcı olan hemşireniz olarak gördük. Umarım bu Hilda hemşirenin insanlığı güler yüzlülüğü tüm sağlık çalışanlarına örnek olur. kendisine sonsuz teşekkür ederiz.
29.06.2013

Mehmet Adakran :nizip devlet hastanesi iki polinik harici tüm ünütelerin işin hakını verdigini fakat k.b.b.ve nuroloji hastaların tedavilerini yapamakta ve hastalıklar kıronikleşmekte kendimce eleştirdim
09.07.2009

 

[Hata Bildir]