İL İL HASTANELER

NP İstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi

  NP İstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi  
NP İstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi
Hastane Adı: NP İstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi
Telefon: (0216) 633 06 33
Faks: (0216) 634 12 50
Adres: Alemdağ Caddesi Site Yolu No: 29 (Tem Yolu - Ümraniye Kavşağı)
İlçe: Ümraniye
İl: İstanbul
Web Adres: www.npistanbul.com
Harita: NP İstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Değerli Dostlar,

Nöropsikiyatri alanında paradigmalar hızla değişiyor. Yeni kavramların, tanı ve tedavi yöntemlerinin ortaya çıkması için soru sorulması gerekir.

İşte Nöropsikiyatri, psikolojik sağlık alanında sizin adınıza bu soruları biz sorduk ve sormaya devam ediyoruz ve edeceğiz. Bizim insanımızın dünyada var olan gelişmeleri yeni bilgi tanı ve tedavi yöntemlerini en hızlı ve kısa zamanda öğrenmeye ihtiyacı var. Düşünce teknolojisinden söz ediliyor, beyin "Check Up" ile erken tanı amaçlanıyor.

Hekimlikte üç aşama vardır: Tedavi edici hekimlik, erken tanı hekimliği ve koruyucu hekimlik. Tedavi edici hekimlikte teknoloji kullanarak, erken tanı hekimliğinde "Check Up" programı ile ve koruyucu ruh sağlığı hekimliğinde sosyal faaliyetler ile alanında en iyiyi yapmaya çalışıyoruz.

Rahmetli bir hocamız "Aşçının hatasını maydanoz, terzinin hatasını ütü, doktorun hatasını toprak örter" diyerek bize etik ders vermişti. Bizde aynı sorumluluk ve etik duyarlılıkla hareket ediyoruz. Eleştiri ve dilekleriniz bizi daha iyiye götürecektir.

Düşünce teknolojisini kullanarak ve beyin işlevlerini ölçen tedavi yöntemi ile geleceği yakalamak isteyenlere rehber olmak görevimizdir.

İlgilerinize saygılarımla.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan

NP İstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi Hakkında

Vizyonumuz

Öncelikle İstanbul’da daha sonra Türkiye’de ve nihayet Ortadoğu ve Balkan ülkelerinde ruh sağlığı ile ilgili tüm aktivasyonlarda yer alan bir kuruluş olarak bilinmek, ruh sağlığı hizmetlerinde kolay ulaşılabilirliği, maliyet etkili ve kalite odaklı bir yaklaşım ile gelişmesini güven unsuru üstüne kurmak; hasta ve hasta yakınlarında memnuniyet yaratarak ilk akla gelen ve birinci sırada tercih edilen hizmet sunucu olmaktır.

Misyonumuz

Toplumun ruh sağlığı düzeyini yükseltmek, ruh sağlığıyla ilgili sorunların çözümüne katkıda bulunmak amacıyla yataklı ve yataksız sağlık hizmeti sunmayı ve hizmeti sunarken çağdaş bilimin öngördüğü yöntem ve koşulları sağlamayı amaçlayan bir kuruluştur.

Kalite Politikamız

  • Sunduğumuz hizmetin her adımında daima hasta hak ve sorumluluklarını göz önünde bulundurarak hasta odaklı çalışır, hasta güvenliği, hasta ve yakınlarının memnuniyetini her şeyin üstünde tutarız.
  • Psikiyatri, Nöroloji Ve Psikoloji dallarında multidisipliner bir sağlık hizmeti sunarız.
  • Alanımızdaki yasa, yönetmeliklere ve mesleki etik ilkelerine uygun olarak çalışırız.
  • Sürekli kalite iyileştirme anlayışımızda bilgi, yenilikçilik ve insani değerleri benimseriz.
  • Ekip çalışması ve işbirliğinin öne çıktığı bir çalışma ortamı yaratırız, çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini arttırarak nitelikli birer çalışan olmalarını destekler ve teşvik ederiz.
  • Hastalarımız, hasta yakınlarımız ve çalışanlarımız için en güvenli çalışma ortamını oluşturur, hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini ve çağdaşlığını destekleyecek teknolojileri takip ederek altyapımızı geliştiririz.
  • Güncel, uluslar arası standartta tanı ve tedavi hizmeti sunarken hasta ve hasta yakınlarını da bilinçlendirerek ve destekleyerek onların da bu süreçlere tam katılımını sağlarız.
  • Yalnızca tanı ve tedavi hizmetleriyle değil aynı zamanda koruyucu sağlık hizmeti sunmak için faaliyetlerde bulunur, toplumun ruh sağlığının korunmasına hizmet ederiz.
  • Etkili bir yönetim ve işletim sistemi kurmak ve en kaliteli hizmeti sunak için süreçlerimizi ve sonuçlarımızı bilimsel yöntemlerle izleriz.
  • Doğru teşhis ve tedavi hizmetlerini, bilimsel normlarda ve en uygun fiyatlarla sunarız.
Yorumlar
Cevriye Menekşe :iyi günler size izmirden yazıyorum ben benim pskolojik sorunlarım var 1sene tedavi gördüm fakat hastalım tekrarladı şimdi çok kötü durumum napıcamı bilmiyorum bu hastalıkla baş edemiyorum durumum yok bu hastalım yüzünden çalışamıyorum 7yıllık evliyim çocum olmuyor rahatsızlımın yüzünden eşime ilgi gösteremiyorum allah rızası için yardım edin kurtarın beni nolursunuz eşimden gizli yazıyorum size ben iyleşip kendi ayaklarımın üzerinde durmak istiyorum lütfen rica ediyorum kurtarın beni en kısa zamanda cevap bekliyorum sizden
31.08.2014

Ahmetcan Karabacak :çok iyi bir hastane
20.05.2010

Nezihe Gavremoğlu :npı istanbul hastanesine tavsiye üzerine gitmiştim.Memnuniyetimi ifade edemem! o güne kadar ilaçlarla sürekli uyuyordum...HASAN BASRİ İZGİ VE NEVZAT TARHANA ne kadr dua etsem az her şey o güzel gönlünüzce olsun.sevgiler......
05.07.2009

Anlaşmalı Kurumlar
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

 

[Hata Bildir]