İL İL HASTANELER

Nusaybin Devlet Hastanesi

  Nusaybin Devlet Hastanesi  
Nusaybin Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Nusaybin Devlet Hastanesi
Telefon: (0482) 415 15 41
Faks: (0482) 415 35 63
Adres: Abdülkadir Paşa Mahallesi Sağlık Sokak
İlçe: Nusaybin
İl: Mardin
Web Adres: www.nusaybindh.gov.tr
Harita: Nusaybin Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Nusaybin Devlet Hastanesi 1991 yılında kurulmuş, şuan itibariyle İç Hastalıkları (Dahiliye), Çocuk Sağlığı Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, KBB, Ortopedi ve Travmatolojisi, Üroloji, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Nöroloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Diş ve Acil Tıp branşlarında 18 uzman, 11 pratisyen hekim ve toplam 152 personeliyle sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir. Hastanemizde, Laboratuar, Röntgen ve Diyaliz üniteleri mevcuttur. Hastanemiz laboratuarında, Biyokimya, Hormon, Hemogram, PT APTT, Sedimantasyon ve idrar cihazları ile toplam 101 test türü ile günlük ortalama 300 hastaya laboratuar hizmeti vermektedir. Diyaliz ünitemizde, 9 cihaz mevcut olup 17 hastaya hizmet verilmektedir. Hastanemiz genel olarak günlük ortalama 1500 kişiye poliklinik hizmeti sunmaktadır. Hastanemizde ayrıca, EKG, Solunum Fonksiyon testi (SFT), Deri Prick Testi (Allerji testi) EKO, EEG gibi testler ile laparoskopik girişimler yapılmaktadır. Hastanemizin yatak sayısı 50'dir.

Nusaybin Devlet Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

Koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetlerini; en iyi şekilde, tıbbi etiğe uygun ve hasta haklarına saygılı olarak sunmaktır.

Vizyonumuz

Hastalarına kaliteli sağlık hizmeti veren ve onların güvenini sağlayan, sürekli gelişen, bölgesinde itibarlı ve tercih edilen, çalışanlarına değer veren bir kurum olmaktır.

Yorumlar
A.Kadir Bilgiç :rendevu alma servisinde ortopedi servisinin adı yoktur eklersiniz sevinirim.
24.04.2011

Mersire Adıgüzel :sayın görevliler (EKG) odasında neden sıra numarası yok bugün kadın yaşlı erkek adam sıra için tartışıyordular acilen sıra numara lazım.
14.02.2011

Xemgin Aslan :herseyde oldugu gibi, onlaine sıra almada da yine kimsesizleri oynuyoruz.
11.02.2011

Ezgi Deniz :siteniz bozuk bu ne
26.01.2011

Meryem Çelik :bu gün hastaneydeyim doktorlar bir tib hemşiresi bir tib Acile gidiyorum doktor yok yanındaki yani şu işlemleri yapan bana diyor ki git hastanın tansiyonunu ölç böyle bişey varmı kardeşim bu saçmalık BU HASTANEYE SAĞLAM GİDEN HASTA DÖNÜYOR
27.12.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]