İL İL HASTANELER

Osmangazi Tıp Merkezi

  Osmangazi Tıp Merkezi  
Osmangazi Tıp Merkezi
Hastane Adı: Osmangazi Tıp Merkezi
Telefon: (0224) 270 05 05
Faks: (0224) 270 05 11
Adres: Ulubatlı Hasan Bulvarı No: 46
İlçe: Osmangazi
İl: Bursa
Web Adres: www.osmangazi.com.tr
Harita: Osmangazi Tıp Merkezi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

İnsanlığın sunduğu en kutsal hizmet kabul edilen sağlık hizmetini, insanlığa en iyi şekilde ve en makul ücretlerle sunmayı, hasta memnuniyetini ön planda tutarak, teknolojik en son imkanları, tanı ve tedavi metotlarını kullanarak ülkemiz insanına yararlı olmak ve devletimizin sağlık alanındaki yükünü azaltmayı misyonumuz olarak kabul ederek yola çıktık.

Osmangazi Tıp Merkezi Hakkında

Hastanemizin varlık sebeplerini destekleyen, toplumla ilişkisini şekillendiren; ilerlemeye, sürdürülebilir kalkınmaya, toplumsal standartlara ve hayat standartlarına katkıyı amaçladık. Maddi-manevi tüm kazançlarımızı yine bölgemize yatırım yaparak sosyal paydaşlarımızla paylaşmayı ilke edindik.

Sosyal sorumluluklarımıza karşı duyarlı olmayı; çevreye, tüketiciye, kamu sağlığına ilişkin etik kurallara uymayı ve bu konulardaki politikalarımızı kamuya açıklamayı görev bildik.

Nihai amacımız vizyona ulaşmaktır. Vizyonun altındaki yollar ise stratejik gerekliliklerdir. Stratejik gereklilik olan kurumsal itibarımızı ve marka değerimizi sürekli artırma yolunda kararlıyız.

Marka stratejimizi, insan odaklı yaklaşım üzerine kurguladık. Derinlemesine bir insan iç görüsü üzerine inşaa ettiğimiz stratejimizi kâr odaklı değil, sosyal bir bakış açısı üzerinde yoğunlaştırdık.

Hastanemizi, hizmet verdiğimiz bölge insanının kalbinde en merkezi yerde konumlandırmayı amaçladık.

Yorumlar
Kadir Özbolat :hastanenizin devamlı müşterisiyim.bütün bölümlerden ve personelden memnunum,ancak ultrason bölümündeki doktordan hiç memnun kalmadım.Arkadaşıma tavsiye ettim ve hastanenize geldik,ultrason bölümüne indik hemşire geldi kaydımızı yaptı birasonra o doktor geldi ama ne geliş sanki birileri onu zoraki çalıştırıyor surat o kadar asık ki çocuklar bi tarafa biz bile korktuk.Yani kısacası arkadaşımın yanında mahçup oldum...Başka güleryüzlü sevecen bi doktor olamaz mıydı orada?
15.04.2011

 

[Hata Bildir]