İL İL HASTANELER

Ankara Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi

  Ankara Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi  
Ankara Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi
Hastane Adı: Ankara Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi
Telefon: (0312) 284 08 08
Faks: (0312) 220 01 23
Adres: 33. Cadde Numara 12 Yüzüncüyıl
İlçe: Çankaya
İl: Ankara
Web Adres: www.100yilhastanesi.com.tr
Harita: Ankara Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Hastanemiz Konusunda Deneyimli ve Uzmanlaşmış Hekimleri ile Kadrolaşmıştır.

Ankara Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi Hakkında

Sağlık hayatın kaynağıdır sloganıyla sağlık sektöründe yeni bir sayfa açmanın mutluluğu içindeyiz. Tecrübelerimizi yeni genç arkadaşlarla birleştirerek “A sınıfı” hastane olmanın da verdiği moralle binamızı yeniledik, kadromuzu güçlendirdik, kurumsal kimliği oluşturabilmek içinde yoğun çaba sarf ediyoruz.

Sizler için Yüzüncü Yıl Hastanesine son teknolojiyi getirdik. MR, Tomografi, Anjiyo, Dijital Röntgen, 4 Boyutlu Ultrason, Mamografi, Kemik Dansitometresi, Eko, Efor, Holter, Grinligt, Taş Kırma.

Son teknolojiyi sizlerin hizmetine sunmakla kalmayıp yönetim ve doktor kadromuzu da güçlendirdik. Nörolojinin saygın hocalarından Prof. Dr. Okay Vural, Gastroenterolojinin tanınmış simalarından Prof. Dr. Ahmet Alper, Kardiovasküler Cerrahide binlerce insanın açık kalp ameliyatını gerçekleştiren Prof. Dr. Harun Tatar, Ürolojide yeniliklerin öncüsü Prof. Dr. Remzi Sağlam, Genel Cerrahide Prof. Dr. Ali Ulvi Öngören, Fizik Tedavide Prof. Dr. Oktay Arpacıoğlu, Kardiyolojide Dr. Ertuğrul Şensoy, Kadın Doğumda Dr. Dilek Özdil, Dr. Faruk Abike, Plastik Cerrahide Dr. Taner Bahar, Dahiliyede Dr. Mehmet Mergen, Çocukta Dr. Mehmet Öztürk bunlardan sadece birkaç tanesi.

Semtlere koyduğumuz hasta servislerimizle biraz olsun hastalarımızın ayaklarını yerden keserken, acil bölümümüzü uzman doktor kadrolarımızla destekleyerek 11 yataklı 24 saat hizmet veren bir acil haline getirdik. “A sınıfı” hastane kadrosunda kalabilmek ve sizlere layık olabilmek için kurumsallık adına ne yapılması gerekiyorsa onu da yapmaya devam ediyoruz.

Sekretaryamızdan temizlik ekibine kadar tüm personelimizin periyodik eğitimlerini veriyor, hasta istek ve şikâyetlerinde hasta hakları bölümü devreye girerek talepleri değerlendiriyor alınması gereken tedbirleri alıyor.

Yurt içi ve yurt dışından gelen hasta sayısının sürekli artması hastanemizde bina ve alan yetersizliğini ön plana çıkartıyor. Sizlere daha büyük ve daha güzel ortamlarda hizmet verebilmek için yeni bir hastane binası arayışımız devam ediyor. İnşallah önümüzdeki günlerde sizlere yeni binamızın da müjdesini veririz.

Yüzüncü Yıl hastanesinin kalitesi her gün biraz daha kendisini ispat ederken sizlerden aldığımız güç ve temennilerle yolumuza devam ediyoruz. Yayın hayatına yeni başlayan ve üç ayda bir okuyucularımızla buluşacak olan “Yüzüncü Yıl” mecmuamızın aramızda yeni köprüler kurması dileğiyle hepinize sağlıklı, mutlu nice yüzyıllar dilerim.

Yorumlar
Atıla Tug :Dr sema mutgan esimi rahim ameliyatı yaptı doktorumuzun ameliyatından son derece memnun kaldık ancak hastahanenin fiziki şartları son derece eski
14.09.2014

Pelvin Erkaz :Randevu için aradığımız ama hiçbir telefonu çalışmayan bir hastane.
06.12.2013

Mehmet Yıldırım :ankara yüzüncü yıl hastanesinde baypass oldum allah doktorlarımızdan tüm hastane çalışanlarından razı olsun bence eniyi hastanelerimizden birisi
08.11.2013

Samedseyhan :valla cocuğu hastaneye götürdüm ateşlendi diye cocuğa serum vermek için uğraştılar anestezi uzmanına kadar her gelen denedi yapamadılar sonra vermesekte olur dediler madem oluyo cocuğa ne o kadar eziyet ettiniz arkadaş cocuk bölümü ve acil için konuşuyorum hem sorumsuz hem bilincsiz çaresiz kaldık cocuk ateşli yaptırsan bi dert yaptırmasan bi dert acemilerin eline kaldı cocuğum ama bi daha gitmem
05.04.2011

Ayşe :doktorları ne kadar insancıl ve yardımseverse(üroloji için konuşuorum) diğer çalışanlar bir o kadar sorumsuz.Hasta kabulde çalışan elemanlar,laboratuvarda çalışan elemanlar....vs.Laboratuvarda avon katoloğuna bakıp birbirlerine bileklerine sürdükleri kokuyu koklatıyorlardı.Tahlil sonucumu ne zaman alacağımı en az 5 kere sordum.5.de insan yerine konulup cevap aldım.Özel hastane değil de devlet hastanesi gibi.Detaylı bir mail başhekime atcam zaten. Sadece burdan hastaları uyarmak istedim..teşekkür ederim.
21.10.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

Anlaşmalı Kurumlar
Ak Sigorta
Ak Sigorta

American Life
American Life

Anadolu Sigorta
Anadolu Sigorta

Axa Oyak
Axa Oyak

Demir Hayat Sigorta
Demir Hayat Sigorta

Inter Partner Assistance
Inter Partner Assistance

Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.
Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.

T.B.M.M. Mensupları
T.B.M.M. Mensupları

T.C. Merkez Bankası
T.C. Merkez Bankası

Vakıf Bank
Vakıf Bank

Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

 

[Hata Bildir]