İL İL HASTANELER

Özel Ada Tıp Hastanesi

  Özel Ada Tıp Hastanesi  
Özel Ada Tıp Hastanesi
Hastane Adı: Özel Ada Tıp Hastanesi
Telefon: (0264) 211 16 00
Faks: (0264) 211 16 12
Adres: Kazımpaşa Yolu Üzeri Serdivan
İlçe: Sakarya Merkez
İl: Sakarya
Web Adres: www.adatiphastanesi.com
Harita: Özel Ada Tıp Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

15 girişimci doktorun proje çalışmalarının neticesinde hastane binası inşaatının temeli 1989 yılında atılmıştır. Hastane 1 Ekim 1995 yılında hasta kabulüne başlamıştır. 17 Ağustos 1999 depreminden sonra 6 kat olan yataklı servis binasının 3 katı kesilerek hastane daha güvenilir bir hale getirilmiştir.

İhtiyaç duyulan her türlü sağlık hizmetini entegre biçimde sunmayı amaçlayan Özel Ada Tıp Hastanesi, 2004 yılında Tüp Bebek Infertilite Merkezi ve Genetik Araştırma ile Kalp-Damar Cerrahisi bölümlerini hizmete açmıştır.

Hizmet ağını genişletmeyi hedefleyen Ada Tıp Sağlık Grubu, 2007 yılında Özel Ada Tıp Çarşı Tıp Merkezi’ni hastalarının hizmetine sunmuştur. Özel Ada Tıp Çarşı Tıp Merkezi, şehrin merkezinde olup ileri teknolojik donanımı ile 7 gün 24 saat sağlık hizmeti sunmaktadır.

Özel Ada Tıp Hastanesi Hakkında

Misyon

Hasta, hasta yakını, çalışan ve kurumumuz ile ilişkili olan tüm kuruluşların ihtiyaç, beklenti, hak ve sorumluluklarını hizmet sunumunun her adımında göz önünde bulundurmak, yasa, yönetmelik ve meslek etiği ilkelerine uygun çalışarak, kurumumuza başvuran hastalara ilk defada hızlı, açık, dürüst, güvenilir tanı ve tedavi hizmeti sunmaktır.

Vizyon

Günümüz teknolojik imkanlarının tümünden faydalanıldığı, çağdaş bir altyapı ile kurumsal gelişimini sürdürebilen, personel dokusunun tam anlamıyla iyileştirildiği daha geniş kitlelere ulaşan, yeni projeler üreten, huzurlu, konforlu bir ortamda, sektöründe öncü uygulamalara imza atan bölgemizde lider bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Yorumlar
Muzaffer Genç :web sayfanıza virüs bulaştığından sayfanız açılmıyor. bilgilerinize
23.07.2014

Ayşe Ergen :berbat bir hastahane her yer leş gibi tuvaletlerin sifonları bozuk ilgi alaka sıfır
23.01.2014

Gökhan Tayfun Yılmaz :İnternet üzerinden 11.10.2013 tarihinde 12.10.2013 tarihi 13:30 için randevu aldım ve 12.10.2013 tarihinde 13:14 saatinde hastaneye giriş yapıp kaydımı yaptırdım. Doktorun odasının önünde beklerken birçok kişinin selam verip içeri girip muayene yaptırdığını gördüm. Birçok insanın neden muayene için izmitte bulunan hastanelere gittiğini daha iyi anlamaya başladım. Belki sizler için çok önemli değildir bilemem ama bende bir daha tercih etmiyeceğimi tercih ettirmeyeceğimi bilmenizi istedim.
12.10.2013

Faruk :ne bu kardesım yaa ıkı saattır randevu almak için ugrasıyoruum nasıl bı randevu sıstemıı bu hep aynıı yere çıkıyoo yok web sıtesınden gırınız gırıyorum yıne olmuyo sızde goruntu var ses yook sayenızde olmayan hastalıklarımda çıktıı
22.11.2010

Gül :Ya ben bu hastanede hangi doktora gittiysem fos çıktı.Göz doktoruna gittim.gözüme yanlış damla vardi.gözlük numarası düşmüş diye kandırdı.Genel cerrahiye gittim.200 lira verirseniz hemen hallederiz dedi.Anlıcağınız pek ii bi hastane değil(Malesef,Sakarya nın daha gelişmiş hastanelere ihtiyacı var,daha kaliteli doktorlara..)
25.10.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

Anlaşmalı Kurumlar
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta

Ak Sigorta
Ak Sigorta

Anadolu Sigorta
Anadolu Sigorta

AvivaSA Emeklilik ve Hayat
AvivaSA Emeklilik ve Hayat

Axa Oyak
Axa Oyak

Başak Sigorta
Başak Sigorta

Demir Hayat Sigorta
Demir Hayat Sigorta

Güneş Sigorta
Güneş Sigorta

İsviçre Hayat Sigorta
İsviçre Hayat Sigorta

Med-Net Sağlık Hizmetleri
Med-Net Sağlık Hizmetleri

İş Bankası
İş Bankası

Şeker Bank
Şeker Bank

T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası
T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası

Yapı Kredi Sigorta
Yapı Kredi Sigorta

 

[Hata Bildir]