İL İL HASTANELER

Anadolu Sağlık Merkezi

  Anadolu Sağlık Merkezi  
Anadolu Sağlık Merkezi
Hastane Adı: Anadolu Sağlık Merkezi
Telefon: 444 42 76
Faks: (0262) 678 55 45
Adres: Cumhuriyet Mahallesi 2255 Sokak No:3
İlçe: Gebze
İl: Kocaeli
Web Adres: www.anadolusaglik.org
Harita: Anadolu Sağlık Merkezi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Yaşam kalitesini artırmak için dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmak hedefiyle kurulan Anadolu Sağlık Merkezi, modern tıbbın gereklerini yeni ve kapsamlı bir sağlık anlayışıyla hastalarına aktarıyor. Hizmet kalitesine önemli katkı sağlayan Johns Hopkins Medicine ile eğitim ve kalitenin geliştirilmesine yönelik devam eden stratejik işbirliği Anadolu Sağlık Merkezi'nin sağlıkta referans merkezi olma vizyonunu da destekliyor. Anadolu Sağlık Merkezi, Onkolojik Bilimler, Kalp Sağlığı, Kadın Sağlığı ve IVF, Nörolojik Bilimler, Cerrahi Bilimler, Dahili Bilimler ve Tanı ve Görüntüleme olmak üzere tüm branşlarda sunduğu hizmetlerde hasta odaklı yaklaşımla hareket ediyor.

Hizmetlerinde hasta hakları ve güvenliğini temel önceliği olarak belirleyen Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi, toplumun sağlıklı bir yaşam sürdürebilmesi amacıyla Anadolu Sağlık Merkezi Ataşehir Tıp Merkezi ve Anadolu Sağlık Merkezi Suadiye Tıp Merkezi’nde hizmet vermeye devam ediyor.

Anadolu Sağlık Merkezi Hakkında

Misyonumuz

Yaşam kalitesini artırmak için dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmak.

Vizyonumuz

Sağlıkta referans merkezi olmak.

Yorumlar
Melek :peki Anadolu hastanesi için kaç puan gerewkli 420mi 450 mi 390 mıııııııı
02.07.2013

Eda Yılmaz :branjında çok iyi doktorlar var tabi ama ismi ve ünü kadar begenmedim dr ları çok soguk ve ilgisiz heralde yaptıkları amalıyatı kücümsediler hücre amalıyatı olan hasta bagırdı kıvrandı kalkıp asansöre kadar zorlukla gıdıp oracıkta bayıldı ama ortalıkta hıc dr yoktu is isten gectı artık bosuna yazıyorum ozaman benım kafamda allak bullaktı şimdi olsa şimdiki aklım olsa ben onları harekete gecırırdım.sakın fazla kanmayın buraya.
08.03.2011

Haberler
Ramazan’da ağız kokusunu önlemenin yolları
Kalp sağlığınız için yumurtayı doğru tüketin

 

[Hata Bildir]